Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znów MOCne pipcenie. K750 to dolniak i co za tym idzie głowice nie mają prowadnic ;]

WilQ_21- nadwymiarowe zawory i rozwiercanie prowadnic. Materiału jest dużo.

 

Prawda, znowu przez ten pospiech blad mi sie zakradl, jasna sprawa ze mowa o cylindrach.

Tyle ze niestety masa zaworow wzrasta a co za tym idzie szybciej wyklepuja sie gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale masa nie wzrasta tak drastycznie poprzez o pare setnych wieksza srednice a zawory . jak zawory. tak sie uklepia . a innego wyjscia w dolniaku nie ma.(bardziej oplacalnego i rozsądnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadnice są już trochę pod chodzone, a praktykował ktoś coś w stylu żeby trzonek zaworu nadłożyć warstwą chromu ?? jest możliwa w ogóle taka opcja ??

pzdr

 

Kupuj te zawory i nie kombinuj, myslisz ze takie chromowanie duzo taniej cie wyniesie jak zawory :icon_question: Zreszta ile nalozysz tego chromu dyche, dwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowadnice są już trochę pod chodzone, a praktykował ktoś coś w stylu żeby trzonek zaworu nadłożyć warstwą chromu ?? jest możliwa w ogóle taka opcja ??

pzdr

Nieopłacalnie nieopłacalne. Dalej będziesz musiał przeszlifować pod wymiar. Przy czym rozwiercanie prowadnicy i tak cie nie ominie a dodatkowo masz ryzyko ewentualnego ( patrz jak pracuje koncówka zaworu)odprysku który to krążąc w oleju prędziutko załatwi ci silnik. Twarde trzonki jak pisze granat nie niszczą prowadnicy.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

nie chodzi o mój sprzęt bo ja ruskimi się nie zarażam :smile: tylko to moto znajomego i są trochę prowadnice wybite a ma nowe zawory i szkoda je zakładać, o tych zaworach nad wymiarowych nie wiedziałem tak więc dzięki za info :notworthy:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest twardosc prowadnic ze chromowe nie wycieraja?Tak pytam z ciekawosci, bo w górniakach to wiem ze sa chromy, mam taki zawór w chromie z niemieckiego czołgu, wykopany i zadnych odpryskównie ma, a błyszczy sie ze hoho....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...