Skocz do zawartości

Aprilia CLUB POLAND


Rekomendowane odpowiedzi

Powstaje pierwszy aprilia club poland :)

 

zapraszamy wszystkich milosnikow i posiadaczy :icon_mrgreen:

 

http://www.apriliaforum.com.pl/

 

ps. Jesli umiescilem temat w zlym miejscu prosze o przeniesienie do odpowiedniego a nie kasowanie :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Whiplash666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba się "załapię" do klubu wielbicieli bajków APRILIA jak mam w garażu trzy sztuki ??? :buttrock:

 

 

Cieszę się że powstał nareszcie konkretny salon Aprilii w Polsce.Mam na myśli BRAVADOS oczywiście.

Może jakiś mały zlocik wielbicieli tych "włoskich wynalazków " ????W Polsce wiadomo że nie ma to jak CeBeeR albo eR1 obojetnie jaka pojemność , ważne że musi mieć 150KM

 

Chętnie wpadne na zlot 2 garowych włoskich sprzętów !!!! :flesje:

Edytowane przez NINJA1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się "załapię" do klubu wielbicieli bajków APRILIA jak mam w garażu trzy sztuki ??? :buttrock:

Cieszę się że powstał nareszcie konkretny salon Aprilii w Polsce.Mam na myśli BRAVADOS oczywiście.

Może jakiś mały zlocik wielbicieli tych "włoskich wynalazków " ????W Polsce wiadomo że nie ma to jak CeBeeR albo eR1 obojetnie jaka pojemność , ważne że musi mieć 150KM

 

Chętnie wpadne na zlot 2 garowych włoskich sprzętów !!!! :flesje:

 

Jest spotkanie w maju, zajrzyj na forum Aprilia, już są podane szczegóły.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cos tenink do forum nie dziala :( ktos zna prawidlowy?

Użytkowane:

Garnek Shoei Multitec. Łachy letnie.RS Taichi: RSJ26, RSY243, RSS003, RSJ407. Łachy całoroczne: Revit Sirocco/Cayenne PRO, Freestar street fighter unit jeans. Daytona Spirit, Held Satu. Kapoki na deszcz: Revit Nitric H20 HiViz. Berghaus Deluge Overtrser. Bezrękawnik: hit-air MLV-YC Mugen-Denko. Ochrona słuchu: Alpine MotoSafe. Intercom: R4 Easy Talkie z pilotem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...