Skocz do zawartości

szprychy KAWASAKI KLX 650R GDZIE KUPIĆ, DOBRAC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

potrzebuje kupić szprychy do kawasaki KLX 650R koło 18 calowe

allegro odpada dzwoniłem do firm oferujących szprychy do crossów

szprycha ma 189mm długości

nypel na klucz 6mm

góra nypla najszersze miejsce ma 11,5mm

może ktoś przerabiał ten temat i wie co można dobrać?

oczywiście poza serwisem w którym cena 30zł/sztuka

a potrzebuje z 11 takich

z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zerwałeś szprychę lub zajmujesz się odnowieniem motocykla weterana , brakuje ci szprych- to dobrze trafiłeś. Mam na aukcje usługę w postaci dorobienia szprych do twojego motocykla.Szprychy sa produkowane w Częstochowie - bodajże jedyna firma jeszcze w Polsce, szprychy są ocynkowane z walcowanymi gwintami o rozmiarach metrycznych. Nyple czyli nakrętki są mosiężne wykonane metodą odkówki- dodatkowo ocynkowane - nażyczenie surowe-mosiężne. Możliwośc wykonania szprych zakrzywionych lub prostych w zakresie wymiarów od 70milimetrów do 260 milimetrów. Posiadam 20 letnie doświadczenie w doborze i dorabianiu szprych, Dodatkowe informacje pod 602198211 lub [email protected] lub osobiście Częstochowa . Jestem obecny na większości imprez motocyklowych i bazarów Łódz- stanowisko 394,395,396 Warszawa stanowisko 260,261,262 Wrocław stanowisko S07,S09,S11 Katowice gdzie służę poradami i doborem odpowiednich szprych do konkretnych marek motocykli i motorowerów oraz pomysłow własnych.Przedmiotem aukcji jest dorobienie 40 sztuk szprych z gwintem metrycznym m3 milimetry wraz z nakrętkami w powłoce ocynku o dowolnej długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...