Skocz do zawartości

Nowy mastodont BMW?


Rekomendowane odpowiedzi

Noo..

jakoś dziwnie, ale jeździmy z kolegą na Ducati ( Rysiek na swoim , ja na początku - od 1994-na pożyczanych, potem swoimi) od 1994 roku, i jeszcze nigdy nie wróciliśmy na lawecie( oby nie zapeszyć :icon_mrgreen: ), czy mieliśmy jakiś problem większy niż przebicie opony ( raz mi się zdarzyło podczas wypadu do Golubia Dobrzynia - na 748) , ale sprawę załatwił kołek w oponę i w drogę...może to cud, a może po prostu odpowiednie traktowanie, wkłada się kawałek siebie w sprzęta, czy odpowiednio się exploatuje( napewno jazda na półsprzęgle nie jest właściwa, jeśli chodzi o traktowanie motocykla) to się odwdzięcza bezproblemową jazdą... nie wiem, faktem jest, że stosujemy się co najmniej do zaleceń producenta, a czasem np wymiany oleju - robi się coś częściej...

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może to cud, a może po prostu odpowiednie traktowanie, wkłada się kawałek siebie w sprzęta, czy odpowiednio się exploatuje( napewno jazda na półsprzęgle nie jest właściwa, jeśli chodzi o traktowanie motocykla) to się odwdzięcza bezproblemową jazdą... nie wiem, faktem jest, że stosujemy się co najmniej do zaleceń producenta, a czasem np wymiany oleju - robi się coś częściej...

 

Na pewno odpowiednie traktowanie sprzetu zawsze bedzie sie pozytywnie odwdzieszac w expluatacji. Mimo tego osobiscie nie widze sensu w przedwczesnej wymianie oleju czy innych zamiennikow, no chyba, ze padnie. I tu tez po czesci lezy pies pogrzebany. Pomijam juz fakt kuptury service'owania sprzetu, bo o tym sie nie dyskutuje tylko robi.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie :)) jeden jest bogaty , drugi biedny , trzeci młody , czwarty po piećdziesiątce , piąty ma grube konto ale liczy sie z wydatkami , szósty ma trochę kasy ale nie liczy sie z wydatkami , siódmy lubi blondynki a ósmy rude a dziewiąty chłopców ....

 

i kazdy kupi co bedzie chciał bo ma inne kryteria smaku , gustu , potrzeb itp , jeden bmw ,drugi dukata tzreci bandita , muli mie to pie**ole..nie co kto powinień i dlaczego ktory lepszy

Edytowane przez słoma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...