Skocz do zawartości

GDZIE KUPIC RUSKA???


borys_moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym kupic boxera rosyjskiego, w internecie jest sporo ofert sprzedaży głównie ktoś ze Siedlec, Syn Sama,Białegostoku a także ktoś z Medyki. Jeśli ktoś kupił z tamtąd i poleca lub nie to proszę o pomoc. Zaznaczę że chciałbym kupic motor do częściowej renowacji lecz jeźdzący (nie zupełny trup) Pozdro dla wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kundel?? Daje 1000zł :icon_mrgreen:

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hius sory ale nie czytałem tego tematu wczoraj,

no więc tak kupiliśmy K750 bez kosza z papierami, blachy w ładnym stanie silnik nie odpalany ale spróbujemy go z ciekawości odpalić po niedzieli, a tak to motocykl kompletny, w poniedziałek wrzucę fotki dla ciekawskich, facet w porządku i do pogadania, mówił że ten motor brał udział jako "eksponat" w kręceniu serialu "czas honoru" w Mińsku :biggrin: ile w tym prawdy to nie wiem ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

rusek nie jest mój tylko znajomego a konkretnie wujka, ale można powiedzieć że trochę mój bo ja go będę robił :wink: a co do kasy to mogę powiedzieć że cena wyjściowa wynosiła 2500zł troszkę koleś opuścił,

a co do Iża to jest stał w garażu przy domu w miarę poskładany i pomalowany tak na sztukę, jak byłem u niego za pierwszym razem to był w częściach i chciał za niego 3 tys. zł a wczoraj już stał na kołach

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sory że tak późno wrzucam fotki ale siła wyższa, a więc sprzęt wygląda tak

http://img710.imageshack.us/gal.php?g=budzik006.jpg

w piątek rozebraliśmy silnik i stwierdzam że jest jak to się mówi w "dziewiczym" stanie, od nowości nierozbierany oczywiście jest do remontu :wink: wrzucę jeszcze fotki tłoka bo jest dosyć ciekawy :bigrazz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...