Skocz do zawartości

Częsci do KLR 250


matez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dosyc dlugiej przerwie .

w koncu moja KLRka poprosila o wymiane kilku czesci po oddaniu jej do mechanika diagnoza byla nastepujaca ... lancuszek , zebatki i napinacz rozrzadu do wymiany . czekam na czesci juz ho ho ho i jeszcze troche . Mam pytanie czy faktycznie az tak konieczne jest wymienienie tych wszystkich czesci - np czy nie wystarczy wymienic samego lancuszka ... a jesli juz to gdzie mozna zamowic takie rzeczy - bo cos widze ze mojemu mechanikowi nie chce sie poszukac :/ ...

z tego co sie orientowalem to w larssonie nie ma mozliwosci zakupu napinacza ani zebatek - dostepny jest tylko lancuch ( za kosmiczna cene :P )

 

znacie jakies inne sklepy ?

z gory dzieki za szybka odpowiedz ...

bo chcialem jeszcze skorzystac z pogody :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj

szczerze to powinno wymieniać się wszystkie części( zębatki, i łańcuszek) ( nie wiem o jaki napinacz Ci chodzi może troszkę jaśniej wytłumaczysz bo jeśli masz luźny łańcuszek to na pewno napinacz Ci w niczym nie po może)

Ostatnio wymieniałem łańcuszek ( kupiłem na allegro DiD cena ok 230 zł prawdopodobnie możesz coś taniej znaleźć ale niestety nie wiem gdzie) natomiast za zębatki w sklepie kawasaki sprzedawca powiedział mi jak się nie mylę 230 zł za jedna wiec cena dosyć ciekawa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...