Jump to content

A może jakiś film?

shuy
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ja ostatnio oglądałem Nie patrz w górę... generalnie film z jakimś przesłaniem, obrazem dzisiejszego świata, przygnębiającym obrazem dzisiejszego świata, społeczeństwa, z drugiej niestety nudny i usypiający gniot.

12 hours ago, Piasek80 said:

Ja ostatnio oglądałem Nie patrz w górę... generalnie film z jakimś przesłaniem, obrazem dzisiejszego świata, przygnębiającym obrazem dzisiejszego świata, społeczeństwa, z drugiej niestety nudny i usypiający gniot.

Obsada filmu byla swietna , jednak sam film dla mnie  totalna siara powiazana ze strata czasu.

Osobiscie podoba mi sie film z Sandra Bullock The Unforgivable.

Albo nieco starszy film  The hut - a weekend with God

Przyrodniczy doku - What the octopus taught me.

Edited by Taurus 61

Nie wiem czy tu pisalem o tym serialu - Ozark, specjalnie pierwsze sezony trzymaja na skraju krzesla.

Dla kogos lubiacego angielskie kryminaly i ten typ humoru Inpektor Morse i Inspektor Lewis. Prawde mowiac nie wiem czy to jest nawet tlumaczone na polski, ale moze.

Dla ludzi wolacych amerykanskie poczucie humoru i kryminalu - Leverage.

11 godzin temu, Piasek80 napisał:

Tez musialem w Swieta obejrzec, no doopy faktycznie nie urywal !  

🙂

trochę w innym klimacie bo to ani kino ano TV

w ostatnie dni trochę mi odjebało na punkcie youtube'a.  wczoraj do piątej rano (dzisiaj też z tym lecę) oglądałem kanał planeta abstrakcja, wcześniej trochę bezplanu i Romana fanapolszy. bardzo pozytywne wrażenia choć w zasadzie nie mam duszy podróżnika.

14 szczytów Nie ma rzeczy niemożliwych (Project Possible) na Netflixie jest

No gość normalnie przekozak przechooj itp.aż dziw bierze że tak mało znany poza światkiem wspinaczy był przed tym filmem. Po wykonaniu swojego szalonego planu jeszcze zdobył K2 zimą (słynne z tlenem się nie liczy Bieleckiego jak mu dupa pękłą że się sponsoring na wyprawy mu urwie) bez tlenu z całą ekipą....Dla mnie gość jest nie z tego świata..

Edited by farmi

14 szczytów Nie ma rzeczy niemożliwych (Project Possible) na Netflixie jest
No gość normalnie przekozak przechooj itp.aż dziw bierze że tak mało znany poza światkiem wspinaczy był przed tym filmem. Po wykonaniu swojego szalonego planu jeszcze zdobył K2 zimą (słynne z tlenem się nie liczy Bieleckiego jak mu dupa pękłą że się sponsoring na wyprawy mu urwie) bez tlenu z całą ekipą....Dla mnie gość jest nie z tego świata..

A tak FAJNY …… mimo przeciwności itd udało mu sie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obejrzałem nową DIUNĘ. I trochę jestem rozczarowany, a trochę nie. Rozczarowany, bo tylko połowa fabuły. Nikt mi nie powiedział, że to dopiero pierwsza część. Nie, bo jednak film (moim zdaniem) lepiej zrobiony od dzieła Lyncha. Lepiej, w sensie, że akcja żwawsza. I nie jest tak "przegadany", jak poprzedni. Chociaż Sting w wersji Lyncha był rewelacyjny. A Bautista w tej roli, to jakaś popierdółka. W sumie... jednak wolę starszą wersję. Żeby tyle ten narrator nie gadał. Ale, jakby nie gadał, to nie byłoby wiadomo, o co chodzi. Więc może ta nowa lepsza? Eeee... chyba nie...

Mimo wszystko, warto obejrzeć. Jak ktoś lubi.

Edited by cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)