Skocz do zawartości

Mitsubishi Galant VIII


Notturno SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

jako iz nadszedl czas zakupu samochodu postanowilem sie was moi drodzy zapytac o opinie na temat wyzej wymienionego autka :) model ktory mnie najbardziej interesuje kreci sie w rocznikach 97-99 najchetniej sedan i z silniczkiem 2,5 litra V6 :) czyli teoretycznie 163 kucyki :)

 

i teraz czy moze ktos jest na tym forum kto uzywal badz uzywa takiego samochodu :) kto doswiadczyl jazdy nim itp. ponoc ze spalaniem nie ma tragedi jak na taki silnik bo miedzy 8-10l sie miesci :) wiec czekam na opinie ;)

 

 

pozdro

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...chyba w trasie i przy bardzo delikatnej jezdzie :biggrin:

 

 

widzialem takie statystyki spalania :) ale coz :D mam nadzieje ze nie bedzie to 15 :D i tyle

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motostat.pl/szukaj/2?year_from=...9&search=Szukaj

 

 

wiec jak poogladalem sobie statystyki nie jest tak tragicznie ... 10-11 w miescie oczywiscie nie mowie o palowaniu bo wtedy na spalanie nie powinno sie patrzec.. nie bede jezdzil duzo wiec w sklai roku az tak mocno nie ucierpie ... a jak dojde do tego ze zacxznie braknac na paliwo to sprzedam :) od wiosny do jesieni latam na moto wiec samochod bedzie tez zadko jezdzony :) wiec luzik

 

 

i nadal czekam na kolejne opinie a za te serdecznie dziekuje :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być tak źle ze spalaniem to nie jest v8 5 litrów. Ja mam silnik 2,3 turbo w 2 tonowym prawie aucie (saab 9-5) i przy jeździe nie ekonomicznej przy mieści jest około 12-13 litrów przy trasie schodzi mój rekord to7-8 ( i wcale nie była to jazda mułowata) i to wszystko przy automacie. A przed zakupem też wszyscy mi mówili że poniżej 15 litrów nie zejdzie w mieście - wszytko co w necie napisane trochę trze brać na zdrowy rozum i nie wierzyć bez graniczne.

 

A co do auta - miałem kilku znajomych co miało i ma takie auta ( z różnymi silnikami) i nikt złego słowa nie powiedział. Sam miałem kiedyś mitsubishi i auto nie do zdarcia a wiele części pasuje tańszych od Hyundaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wpisac w google "forum mitsubishi", znajdziesz prawdziwa kopalnie wiedzy i opini o tych autach.

 

jezdzilem 3 lata starsza wersja galanta i powiem jedno - SUPER!! mialem rocznik 91, 2.0 w benzynie i spalanie w miescie oscylowalo w granicach 11l/100. trasa w zaleznosci od stylu jazdy: 7-9 komfort jazdy super, bezawaryjny, czesci jak to do japoncow drozsze niz do opla czy daewoo :D

 

ogolnie polecam. sam zbieram teraz kaske na podobny egzemplarz co Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Galant, ach Galant... :) Miałem kiedyś 2.3TD z 82r. ale to inna bajka ;) Chciałem kiedyś kupić Galanta identycznego jak Ty. Piękna fura, dobrze wykonana, wygodna i cicha. Silnik 2.5V6 całkiem z sensem jeździ 8,5s do 100km/h :) Jest jeden mankament tej fury, jest mało popularna w naszym kraju i nie wiele ich jest na rynku, co skutkuje trudnością w znalezieniu ładnej sztuki. Co do spalania, to nie pękaj, nie będzie tragedii, w zależności od stylu jazdy oczywiście ;) Dla obeznania ze światem normalnych silników, dołożę i swoje spalanie, lecz nadmieniam, iż wykorzystuję osiągu swojego byka :)

E-39 2.8 193KM, spalanie na mieście 12,5 - 13l/100km, w megachujowych korkach lir na godzinę ;) Trasa przy 140-160km/h 8,5l/100km :)

Olej pierdy, ze 2.5 do wielki silnik i dużo żre. Kupisz 1.6 i będzie palił 10 a nie 12, za to jeżdżąc tym toczydłem zabijesz się własną pięścią ;) Frajda z jazdy jest warta 8,50 na setkę więcej :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...