Skocz do zawartości

SEVEN FIFTY TARCZE HAMULCOWE


goral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam pytanko zwiazane z wymiana tarcz . Moje sa juz dosyc zuzyte . Jest na nich wygrawerowane , ze dopuszczalna grubosc to 4 mm , ktore to wlasnie osiagnely . Wszedzie gdzie szukam ( sklepy internetowe ) podaja , ze grubosc tarcz dedykowanych do sevenki to 4mm ( lucas , ferodo itp ) . Czy to jest normalne - chodzi mi o ta roznice jednego milimetra oryginalne maja 5 mm( nowki ) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znać rozstaw śrubi średnicę i jest w czym wybierać:

 

http://moto.allegro.pl/search.php?string=g...d&change_view=1

 

Tutaj tanio: http://cgi.ebay.pl/front-brake-disc-Honda-...=item2ea7b6dc2f

 

Jeśli producent tarcz wypuszcza grube na 4mm, mogą mieć krótszą żywotność np. do 3,5mm.

Z kolei oryginalna tarcza na przód w Suzuki Bandicie miała graniczą grubość 4,5mm. Co kraj, to obyczaj - jak to się mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpaczalbym poszukiwania od zorientowania sie ile kosztuja oryginaly - czasem mozna sie zdziwc 'in plus'

U dealera Suzuki do Bandita 600 jedna tarcza przednia 1200PLN. Komplet Galferów Wave mamy za 1500PLN.

Wątpię, żę u Hondy będzie poniżej 1000PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , jesli nikt nie wie o co chodzi z ta gruboscia to "pal licho " . Podpowiedzcie tylko gdzie mozna kupic , w miare tanio i w miare dobre tarcze ( najlepiej , jakies sklepy netowe ) . Pozdro .

 

A po co chcesz kupować dwa komplety tarcz na przednie koło mając jeden motocykl?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz kupować dwa komplety tarcz na przednie koło mając jeden motocykl?

Nie no taki " wyrywny " to ja nie jestem , he he he .Chce kupic tylko trzy tarcze , ale najpierw faktycznie musze pomierzyc rozstaw i srednice . Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...