Skocz do zawartości

MAMY NOWEGO-STAREGO MISTRZA!!!


bikers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma mowy o nudzie w MotoGP.

W przyszlym sezonie sadze ze bedzie ostra rywalizacja miedzy Doctorem i Stonerem. Jeszcze Spies dojdzie i moze byc niezle zamieszanie (chyba ze go sprzet ograniczy).

Ogolnie oprocz jezdzcow sporo moze zalezec od przygotowania maszyn.

 

Poza tym upadki (ktorych sporo bylo w tym sezonie) moga tez urozmaicic rywalizacje...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Mickiem, ja bym bardziej w Lorenzo upatrywał głównego rywala Rossiego niż w Stonerze. Lorenzo nie ustępuje Doktorowi umiejętnościami, jedynie doświadczeniem. Ale na torze ścigają się jak równy z równym. Stoner musi być dużo bardziej konsekwentny w przyszłym sezonie żeby z nimi powalczyć.

Ludziska, doktorek był na wyspie MAN podczas tegorocznego Tourist, jest jakieś info czy przeleciał trasę?

Są jakieś materiały na youtube. Trzeba poszukać.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto GP stało się już bardzo nudne....moim zdaniem WSBK jest o wiele bardziej emocjonujące :buttrock:

 

Nie powiedzialbym ze MotoGp jest nudne:

 

Fakt ze sezon 2008, ale to jest mistrzostwo :clap:

 

 

Wiadomo moze czy Eurosport bedzie pokazywal relacje z sezonu 2010 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili komentatorzy na Sportklub przyszły sezon będzie przez nich transmitowany tak samo jak ten.

 

Mi pasuje, mają naprawdę dobrych komentatorów i powtarzają kilka razy o różnych godzinach + live oczywiście.

 

No i można zadać pytanie maile i odpowiadają :D

 

Moim zdaniem relacje sporo by straciły gdyby przejął je eurosport.

 

Co do umiejętności kierowców to tam już takiej roli nie grają, zimna krew + dobry sprzęt, w końcu tam są sami najlepsi i umiejętności mają naprawdę bardzo porównywalne.

 

Ciekawe czy w końcu uda się Hondzie i Suzuki nawiązać walkę technologiczną z Yamahą i Ducatti.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili komentatorzy na Sportklub przyszły sezon będzie przez nich transmitowany tak samo jak ten.

 

Mi pasuje, mają naprawdę dobrych komentatorów i powtarzają kilka razy o różnych godzinach + live oczywiście.

 

No i można zadać pytanie maile i odpowiadają :D

 

Moim zdaniem relacje sporo by straciły gdyby przejął je eurosport.

 

Co do umiejętności kierowców to tam już takiej roli nie grają, zimna krew + dobry sprzęt, w końcu tam są sami najlepsi i umiejętności mają naprawdę bardzo porównywalne.

 

Ciekawe czy w końcu uda się Hondzie i Suzuki nawiązać walkę technologiczną z Yamahą i Ducatti.

 

Mi też transmisje na SportKlubie się podobają. :) Myślę, że przyszły sezon będzie bardziej wyrównany niż ten i oby moje słowa się sprawdziły. Trochę szkoda, że Stoner trochę pauzował, bo byłoby znacznie ciekawiej pod koniec. Tak czy siak Rossi królem jest. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...