Skocz do zawartości

Statyw motocyklowy


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny, zdaje egzamin, nie kupilem, dalem zrobic. Srubke do kamery czy aparatu dostaniesz w sklepie fotograficznym, mozesz gdzies na rynku kupic za pare zlotych stary futeral do aparatu fotograficznego lub stary statyw u zdemontowac srobke.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny, zdaje egzamin, nie kupilem, dalem zrobic. Srubke do kamery czy aparatu dostaniesz w sklepie fotograficznym, mozesz gdzies na rynku kupic za pare zlotych stary futeral do aparatu fotograficznego lub stary statyw u zdemontowac srobke.

 

:crossy:

 

Zamówiłem sobie jeszcze dodatkowo:

 

http://rojna.pl/index.php?p1087,as6284-ass...iniowe-4-40x1-4

 

http://torbyfoto.pl/akcesoria-do-statywow/...pter-ml118,870s

 

Sruby 1/4'' i redukcję, mam jeszcze taki kulowy łącznik na 1/4'', żeby umocować aparat lub nawi pod dowolnym kątem.

 

Przyda się taki statyw na treningi na tor (pomiar czasu, doskonalenie techniki), na dalekie wycieczki (nawigacja).

 

Yuby co jest w tym zestawie z allegro dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 lat później...

Odświeżę temat, chociaż to bardziej w kontekście postojów. 

Statyw do zawieszenia aparatu, czy kamerki na dowolnym drzewie. 

Owijamy drzewo paskiem, spinamy stalową klamerką własnego wyrobu i gotowe w 5s. 

Jest to niemal ostateczna wersja, zrobiona w cenie chyba 2 zł 🙂 to
Pasek rozrządu ze śmietnika, dwa nity, kątownik, 2 kawałki blaszki i obejmuje drzewa całkiem duże. 
Bardzo mocne, na próbę moje 100 kg zawisło i trzyma, będzie stały element podróży 🙂

 

Mój wymysł, Wszystkie Prawa Zastrzelone więc działajcie  🙂

09846d66e4b139ebmed.jpg

97e6da91778944a0med.jpg

50f671a0c01962damed.jpg

 

 

Edytowane przez wiciu_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A słyszałeś o czymś takim jak elastyczny tripod?

Mój patent uwzględnia gabaryt sprzętu docelowego, czyli wytrzymałość (powiesisz 4kg Nikona z telemelełobiektywem)i dowolną wysokość montażu. 

To tylko niemal darmowa opcja. Zapodałem bo ja rzadko kiedy na motku asfalt widzę. 

Pozdro 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...