Skocz do zawartości

Jakie supermoto wybrac


fiksiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę się z tym że jeśli chodzi o wygodę nie będzie to XX.W dwie osoby to oczywiście głównie jazda miejska po parę kilometrów.

DRZ wolę raczej pogrzebać przy silniku przy wersji SM niż dostosowywać do jazdy miejskiej.

 

Mozesz jeszcze poszukac wersji E ktora ktos juz wczesniej zarejestrowal. Sam mam od kilku miesiecy DRZ SM i bardzo lubie ten motocykl. Po przesiadce z duzo mocniejszej maszyny stwierdzisz ze to mul ale to niewazne bo naprawde fajnie lata sie nim po zakretach :) Jezdzi na jednym kolku (niewazne ktorym) wiec nie jest wcale tak zle. Ja w kazdym razie na obecna chwile nie zamierzam marnowac kasy na podnoszenie mocy. Lepiej zdjac wszystko to co niepotrzebnie zwieksza wage (zanim samo odpadnie), przygotowac motocykl na glebowanie (wymaga raczej czasu niz pieniedzy) a nadwyzke kasy przeznaczyc na kolka enduro (bedziesz mial 2 motocykle w jednym), dobre opony i benzyne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest najwieksza bolaczka motocykli wyczynowych. DRZ jest tutaj bezkonkurencyjna.

Wyczynowe to nie jest a serwis zalecają jak co najmniej jak w hard enduro, a pozatym ceny częsci do tego modelu przerażają... o korbowodzie nie wspominam nawet

Mowa o husce 610 ;)

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś troche starszego ale sprawdzonego i nie tak drogiego w utzrymaniu??

 

proponuję xr , 2 osoby na jej pokładzie to zerowy problem, kobiety do 60 kg nie czuć na plecach !!

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem DRZ400 śmignąłem sobie na nim i bardzo fajny sprzęcik.Ale jednak ciut za słaby.

Jednak nastawię się na KTM 640.

 

W związku z tym pytanie czy da się jakoś poznać jaką moc ma moto.Były wersje z 50PS i 55PS. (bo niby w dowodzie jest ale wiadomo że nie zawsze można na tym polegać,szczególnie przy starszych sprzętach)

Pierwsze wersje miały czarny silnik to raczej na pewno 50PS.W nowszych silnik był szary czy to 55PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem DRZ400 śmignąłem sobie na nim i bardzo fajny sprzęcik.Ale jednak ciut za słaby.

Jednak nastawię się na KTM 640.

 

W związku z tym pytanie czy da się jakoś poznać jaką moc ma moto.Były wersje z 50PS i 55PS. (bo niby w dowodzie jest ale wiadomo że nie zawsze można na tym polegać,szczególnie przy starszych sprzętach)

Pierwsze wersje miały czarny silnik to raczej na pewno 50PS.W nowszych silnik był szary czy to 55PS?

Nowsze miały 55 km przy 7000 obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym pytanie czy da się jakoś poznać jaką moc ma moto.Były wersje z 50PS i 55PS. (bo niby w dowodzie jest ale wiadomo że nie zawsze można na tym polegać,szczególnie przy starszych sprzętach)

Pierwsze wersje miały czarny silnik to raczej na pewno 50PS.W nowszych silnik był szary czy to 55PS?

Najlepszym sposobem na rozpoznanie mocy jest przejażdżka :-). Jeździłem na czterech sztukach z lat 95-98 i każdy dysponował inną mocą a różnice (odczucia) te były naprawdę spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za pomoc.

Zdecydowałem że będę szukał ktm 640.

Założyłem o tym wątek w dziale ktm jeśli ktoś ma jakieś porady dotyczące KTMa 640 proszę o pisanie w tamtym wątku.

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków jednośladów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...