Skocz do zawartości

Nabyl yamaha xj6


kojot17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanów się jakie brednie napisałeś.

 

Zawsze uważałem, że powinno się go wyłączać. Na poprawcie moich słów pozwolę sobie wstawić link do konkurencyjnego forum, bo tylko to znalazłem tak na szybko:

 

http://forum.scigacz.pl/post-22968.html&highlight=

Edytowane przez DawidP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że powinno się go wyłączać. Na poprawcie moich słów pozwolę sobie wstawić link do konkurencyjnego forum, bo tylko to znalazłem tak na szybko:

 

http://forum.scigacz.pl/post-22968.html&highlight=

Konkurencyjne forum jest ble ;) Tak na serio to w każdej instrukcji obsługi masz napisane, że jest to awaryjne odcięcie zapłonu, w razie "W", nic poza tym. Gasisz jak chcesz mi nic do tego ale nie ucz innych :bigrazz: Ja tego przycisku nie uzywam wcale, swoją droga pamiętam jak po pierwszym tys. kilometrów wyłączył mi sie przypadkowo na stacji benzynowej... hehe, ze trzy minuty dochodziłem co się stało motongowi (jechałem w deszczu i myślałem, że to winowajca całego zamieszania) już chcialem próbować odpalić "na pych" ale się spostrzegłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry o czym Wy piszecie!!?...gratuluje stary;]

 

Dzieki... spelnilo mi sie jedno z wileu marzen..

 

O to czy wylaczajac silnik uzywa sie czerwonego guzika na kierownicy.

Ja przylaczam sie do zdania ze czerwony guzior jest od awaryjnego wylaczania moto.

 

Ja mowie ze mam moto a tu sie o jakis guzik sprzeczaja :bigrazz:

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Gratulacje... fajna ta Yamaha i nawet widzialem ja na zywo, bo spotkalismy sie ostatnio na trasie jak byles w Krasniku, pozdrawiam szerokosci :buttrock:

 

 

To Ciebie pytalem o rekawice...? jesli tak to pamietam. dzieki ze sie zatrzymales

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kupiles gdzies te rekawice? To ja dzieki bo sobie nowa Xj-ote obczajilem :icon_biggrin:

Nie kupilem... w Krasniku ciezko o takie rzeczy... pozniej juz daleko nie jezdzilem,wiec te ktore mialem daly rade..

Prosze bardzo:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...