Skocz do zawartości

KIominezon 4SR


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszlym roku chcialem tez przymierzyc. Zadzwonilem do punktow podanych na stronie producenta (w W-wie). Powiedzieli ze nie maja ich kombiakow bo musieliby wszystkie wykupic z gory (dziwna polityka 4sr), wiec maja to gdzies.

Zadzwonilem do siedziby i potwierdzili ze w W-wie nie przymierze. Ale powiedzieli ze jak zamowie wysylkowo to zawsze moge odeslac. Zamowilem, przymierzylem, okazal sie za maly i odeslalem. Dostalem zwrot kasy bez problemow.

W koncu kupilem texy, bo stwierdzilem ze nie chce mi sie bawic w dobieranie rozmiaru i wizualnie skora mi nie pasowala.

 

Jesli chodzi o jakosc wykonania to sa bardzo solidnie, protektory tez super. Ale to tak organoleptycznie. Nie jezdzilem w tym, wiec nie powiem. Ale chyba jakosc/cena maja bardzo dobra...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi i przepraszam za błąd w temacie. Dopiero zauważyłem. Rozmawiałem z 4sr i proponują przysłanie kombi, Jak coś nie tak to zwrot, ale kasa dopiero za 2 tyg.!?

 

Niestety - standardowa procedura zakupow prze internet. Mozesz zwrocic towar bez podawania przyczyny, ale czekasz na kase. Na szczescie nie ociagaja sie z oddaniem forsy.

 

Jesli nie chce Ci sie bawic - pojedz do kilku sklepow, wybierz idealnie lezacy kombi dla Ciebie i kupuj. Kupno wysylkowe ciuchow nie jest najlepszym pomyslem...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chcialem to przymierzyc ale niestety ;/ a przez telefo nie kupie bo jestem niewymiarowy :P wiec stwierdzilem ze poczekam do zimy i kupie jakiegos arlena albo berika :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dla zainteresowanych - test kombinezonu 4SR RR Edition (czyli tego dwuczęściowego) opublikowany dzisiaj: TEST

 

Dokładnie ten sam model ujeżdżał mój kumpel przez cały sezon, tyle, że w kolorze zielonym.

 

Po 14 tys. km - na rękawach troszkę przebarwiła się skóra a była czyszczona specjalnymi specyfikami i uchwyt od zamka się rozwarstwił, ten skórzany kawałeczek za który sie zapina kurtkę - sklejony do dzisiaj trzyma. Reszta jak nowa, żadnych oznak zużycia. Kumpel jest zachwycony, że w takiej cenie udało mu się wyrwać tak bardzo wysokiej jakości kombiak. W tej cenie żadnej innej firmy tej jakości wyrwać się nie da.

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, nie jeździlem ale mialem z 4sr do czynienia. Cos podobnego do probiker na pierwszy rzut oka.... lepiej dozbierac do Berika. roznica bez porownania, przy okazji mam dobre promocje ;)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, nie jeździlem ale mialem z 4sr do czynienia. Cos podobnego do probiker na pierwszy rzut oka.... lepiej dozbierac do Berika. roznica bez porownania, przy okazji mam dobre promocje ;)

 

Ray, przepraszam Cię serdecznie. Ale skończ ku*wa pie*dolić i wprowadzać ludzi w błąd. Dla porównania z tej samej półki Berik kosztuje już 3 tysiące a to już jest praktycznie tysiąc różnicy. Dla wielu na pewno ma to znaczenie. Za 2 tysiące nie ma lepszego kombinezonu od 4SR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray, przepraszam Cię serdecznie. Ale skończ ku*wa pie*dolić i wprowadzać ludzi w błąd. Dla porównania z tej samej półki Berik kosztuje już 3 tysiące a to już jest praktycznie tysiąc różnicy. Dla wielu na pewno ma to znaczenie. Za 2 tysiące nie ma lepszego kombinezonu od 4SR.

Najtańszy Berik kosztuje w promocji 2500 złotych polskich. Mam taki i według mnie jest bardzo ok. 4SR kosztuje wraz ze sliderami 2150 zlotych. Roznica 350 zeta. Ja bym sie nie zastanawial i kupil Berika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy Berik kosztuje w promocji 2500 złotych polskich. Mam taki i według mnie jest bardzo ok. 4SR kosztuje wraz ze sliderami 2150 zlotych. Roznica 350 zeta. Ja bym sie nie zastanawial i kupil Berika :)

 

A ja myślałem, że Motorownia tylko dla Huntera zrobiła taką promocję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...