Jump to content
Guest Lefthandy

PEJA

Recommended Posts

jestem fanem rapu od wielu lat,a czytając większośc wypowiedzi tutaj czuje się jak: Motocyklista obczerniany na forum ogólnym.Co by nie było i tak będą gadać że motocykliści to szumowiny bo jeżdzą po ulicach 200km/h. Przecież widzieli że jeden tak jechał !!

Tak jeden jechał a co z resztą? Czy tez są szumowinami? Wypraszam sobie jechac po całości sceny HH znając zaledwie jeden incydent z filmiku półminutowego.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Pzdr!

Wypraszam sobie jechac po całości sceny HH znając zaledwie jeden incydent z filmiku półminutowego.

Był też film trwający 2, albo nawet 3 minuty :P

:D :D :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Był też film trwający 2, albo nawet 3 minuty :P

:D :D :D

No właśnie...a mi teraz przyszłą taka myśl, ciekaw jestem jak byśmy reagowali na tą całą sytuacje gdybyśmy obejrzeli godzinny filmik z konceru przed tym zajściem,gdzie ponoc ten małolat już trzymał fucka w strone sceny. Założe sie że winnym tego zajścia byłby małolat w naszych oczach,bo myslelibyśmy "co ten gnojek tak tego fucka pokazuje,przyszedł na koncert żeby poniżać i obrażać,dobrze że dostał"...przypuszczam że padłyby takie stwierdzenia i chyba każdy oglądając taki film wkur*wiałby się na małolata za hamskie zachowanie przez całą godzine na koncercie,na który przyszedł dobrowolnie!

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Nigdy w życiu bym nie nazwał ofiary, winnym. Napuszczenie stada bydła na niedorozwiniętego psychicznie małolata, za to że pokazał fucka, to żadna sprawiedliwość, o czym z resztą już Łysy pisał niejednokrotnie.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

No właśnie...a mi teraz przyszłą taka myśl, ciekaw jestem jak byśmy reagowali na tą całą sytuacje gdybyśmy obejrzeli godzinny filmik z konceru

A jak ci dziecko z piaskownicy język pokaże to od razu walisz w pysk czy idziesz po kolegów i dopiero wtedy spuszczacie wpierdol bachorowi?

A jak ci dziecko z piaskownicy język pokaże to od razu walisz w pysk czy idziesz po kolegów i dopiero wtedy spuszczacie wpierdol bachorowi?

Ani jedno ani drugie.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pej...19297&_ticrsn=3

Zielonogórska prokuratura przedstawiła znanemu raperowi Pei zarzut podżegania do pobicia 15-letniego chłopca - poinformował rzecznik tamtejszej prokuratury okręgowej Kazimierz Rubaszewski.

Zawiadomienie o pobiciu syna złożył ojciec pokrzywdzonego. Także prezydent Zielonej Góry złożył w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w trakcie koncertu.

Jak powiedział Rubaszewski, Ryszardowi A., czyli Pei grozi do trzech lat więzienia. Rzecznik dodał, że raper przyznał się do zarzutów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Na razie jeszcze prokurator nie zadecydował, czy jego wniosek uwzględni i wystąpi z nim do sądu.