Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest z ładowaniem - prądem . Mam już wszystkie światła i migacze wymienione na LED i co z regulatorem, czy nie będzie mi przeładowywał aku, skoro już nie ma zwykłych źródeł światła. Motocykl Street Glide TC 96 (10r )

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w tytule w razie w puszczajcie tremat to postaram sie pomuc na ile bedę w stanie

Witam.

Mam softaila FXST z 2004 roku. Przy dobrze rozgrzanym silniku, tj. 90 - 94 st.C, na wolnych obrotach (tylko), np. jak stoję na światłach, miga kontrolka oleju (nie pali się w sposób ciągły). Jaka może być tego przyczyna? Olej świeży, jego poziom właściwy. Przed wymianą oleju były takie same objawy.

 

Pozdrawiam

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Wyjalem, mam w rece odpiety od moto. Czym i jak czyscic? Szczota? Szmata? Z benzyna czy bez? Nie chce uszkodzic. Tam na sprezynie jest taka tulejka co ja mozna podnieść, w środku tez czyscic? Sorry za dziwne pytania ale nie chce uszkodzic.

Szmata i benzyna, wszystko ma być czyściutkie.

 

Witam.

Mam softaila FXST z 2004 roku. Przy dobrze rozgrzanym silniku, tj. 90 - 94 st.C, na wolnych obrotach (tylko), np. jak stoję na światłach, miga kontrolka oleju (nie pali się w sposób ciągły). Jaka może być tego przyczyna? Olej świeży, jego poziom właściwy. Przed wymianą oleju były takie same objawy.

 

Pozdrawiam

 

P.

Wtryskowiec? Gaźnikowiec? Może za wolne obroty (TC nie lubi poniżej 1000RPM), a może silnik się kończy... Generalnie jest niedobrze... Jak zapala się kontrolka to cała góra silnika chodzi bez oleju, wał też jest niedosmarowany... Morderstwo dla silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z jakimś mechanikiem , może pożyczy Ci zestaw do samodzielnego odpowietrzania. Do odpowietrzania potrzeba dwóch osób - z czego jedna musi się na tym znać.

Ja odp. czymś podobnym http://archiwum.allegro.pl/oferta/pompa-prozniowa-do-odpowietrzania-hamulcow-a1023-i4673965982.html

powracajac do tematu

udalo mi sie odpowietrzyc samemu,pompka do samodzielnego odpowietrzania okazala sie zbedna,

natomiast swietnie nadaje sie do tego zabiegu taka nieco wieksza strzykawka http://allegro.pl/nastrzykiwarka-do-miesa-kielbasy-2-igly-strzykawka-i5963986321.html

 

,cala operacja trwala jakies 10-20 min,uzywajac strzykawki

Edytowane przez BLACKY4

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam spore wątpliwości czy taka może być przyczyna. Na zdrowy rozsądek jeśli miga kontrolka oleju to albo czujnik ciśnienia wariuje albo pompa podaje zbyt niskie ciśnienie. Chyba nie ma sensu wróżyć z fusów i trzeba zmierzyć te ciśnienie. Przecież to chwila roboty jest. Poza tym jaki to musiałby być olej żeby po zagrzaniu woda się z niego zrobiła.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Szanownego Grona ma wykaż narzędzi do RK. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej listy. Wożę z sobą wszystko co mi się wydaje potrzebne, i to już zajmuje pół sakwy. :)

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Suru 40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wożę :-) zawsze jak co komuś po drodze, to było " idź do Pietra, Pieter jeździ Harleyem to na pewni ma narzędzia "

 

Weź kartkę i długopis, usiądź sobie przy motocyklu, napisz jakie masz śruby. dobierz odpowiednie rozmiary kluczy

 

Na wyposażeniu motocykla mam

 

4-6 oczkowe,

z 4 torx,

z 4 Imbusy,

izolacja ,

garść bezpieczników,

trochę kabla,

pudełko z śrubkami, nakrętkami, podkładkami,

kilka trytytek,

Dobry klucz nastawny

kombinerki

klucz do świec

z 2 świece

wkrętak uniwersalny

Leatherman lub Gerber

zestaw do łatania bezdętkówek z nabojami CO2 lub spray do kół

 

pzdr Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...