Skocz do zawartości

WSK M06 - Z2


Devgron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda niszczyć WSK. Silnik z japonii, a może nawet z chinola będę montował w ramę Janka. Narazie zbieram klamoty.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junak chopper? Jakbym chciał jakiegoś szpetnego paszkwila to bym kupił seryjną Hondę Shadow. :biggrin: Janka nie będę ciął raczej. Jeśli już to kilka uchwytów dorobię. Rama i tak już jest zburaczona trochę, taką uratowałem ze złomu. :clap: To coś ma wyglądać jak Junak, ale będzie się różniło m.in. tym że będzie miał przyspieszenie, nie będzie potrzeby remontu co 3,5 metra przebiegu no i będzie miał fajny dźwięk, tarczowy hamulec i będzie zapi***lał. :buttrock: Silnik 1- lub 2-cylindrowy, 4T, pojemności ok.400-650ccm. :eek:

 

PS. Frędzle miałem w 1998r. przy Jawie TS. Sam je robiłem nawet. :biggrin:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama i tak już jest zburaczona trochę, taką uratowałem ze złomu. :clap: To coś ma wyglądać jak Junak, ale będzie się różniło m.in. tym że będzie miał przyspieszenie, nie będzie potrzeby remontu co 3,5 metra przebiegu no i będzie miał fajny dźwięk, tarczowy hamulec i będzie zapi***lał. :buttrock: Silnik 1- lub 2-cylindrowy, 4T, pojemności ok.400-650ccm. :eek:

 

Witaj.

Nie to żebym cóś miał na przeciw i Ci imputował, ale .... kto jak kto, to właśnie Ty powinieneś zrobić tak Junaczka, żebyś nie musiał Go co 3,5 metra przebiegu robić.

A dźwięk ????? Takiego jak Junaczkowy nic nie zastąpi :biggrin:

A wstawiać japonckie serducho, przód z tarczą od emzety, tył od jakiegoś niemca, bak od HD ? To z Janka tylko rama zostanie ? To już kiedyś było :rolleyes:

Ejże, miałem Cię za bardziej "uporczywego" :wink:

Pozdro

K54

http://picasaweb.google.com/balzac100/NaWs...269532060730834

A tu chyba najbardziej klasyczny "Juchoper", ale jeździ .... :icon_eek:

Kawłek ramy i serce Junacze .... :flesje:

A reszta ....

Edytowane przez K54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no.....nie będe robił "melanżu" z Junaka. Ogólnie mój wynalazek ma wyglądać jak zwykły Junak. Od oryg. będzie się różnił silnikiem i przednim hamulcem. Nawet chyba będzie czarny ze złotymi szparunkami, jak Junak. :biggrin: Bak, siedzenie - Junak. Błotniki albo płytkie z M07 albo kopie M10 z laminatu - kopie dlatego żeby oryg. blaszaki zostały dla tych którzy robią Janka na oryginał, mi wystarczą z tworzywa na kształt oryginalnych.

 

A dlaczego taki wynalazek? A bo szkoda mi kasy na oryg. części do Junaka. Ramę wziąłem ze złomu bo czułem się zobowiązany do tego (a mogłem ją zostawić w tym kontenerze). Rama jest pomieszana, ma coś wspawane, gdzieś belki też spawane, ogólnie jest w haniebnym stanie. Nikt tego raczej nie kupi, choćby za koszty mojej fatygi noszenia tej ramy na garbie przez pół miasta. A na złom nie oddam. Więc co zrobić? Cokolwiek czego nie będę się musiał wstydzić. :biggrin:

 

Tutaj jest moja jakby inspiracja.

 

OT zrobiliście. Gdzie jest MOC`u? :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przednim zawieszeniu są tuleje z tworzywa, mój przód ma duże luzy niestety. Można gdzieś kupić te tuleje gotowe?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Lukałem na ich stronkę i nie widziałem. Napiszę do nich. Najśmieszniejsze jest to że pracuję w takim sklepie też a nie wiem czy to mamy bo na chorobowym byłem, jutro uderzam do pracy dopiero. Nareszcie, w końcu odpocznę trochę. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...