Jump to content
Marek_Ad

Naszywki na kamizelce

Recommended Posts

Witam wszystkich fanów motocykli - interesuje mnie Wasza opinia na poniższy temat.

Jeżdżę motocyklem od 1986 roku, na początku była WSK po niej długa przerwa (żona, dom, dzieci) po stabilizacji przyszedł powrót do pasji. Był GS 550L, VN 750, VT 600, Drag star 650 a obecnie Honda VT C4. W zasadzie jeżdżę tylko do pracy oraz na dłuższe lub krótsze wyprawy z żoną lub sam. Myślałem o przynależności do jakiegoś klubu motocyklowego lecz doszedłem do wniosku że w zależności od klubu nie mam na to czasu, zdrowia lub pieniędzy. Chciałem się jednak wyróżniać z tłumu ludzi w kamizelkach i kupiłem na allegro naszywki. Z przodu flag polski oraz grupa krwi, z tyłu koło z napisem CHOPPER RIDER i na dole napis POLSKA. Wpadłem na pomysł że pojadę na pobliski zlot motocyklowy - podchodzi do mnie jeden jegomość i pyta czy należę do jakiegoś klubu motocyklowego, jeśli nie to nie powinienem nosić tej kamizeli. Oczywiście On do mnie nic nie ma ale jeśli na drodze spotkałbym członków klubu o naszywkach w podobnych barwach to miałbym nieprzyjemności a nawet straciłbym zęby a napisu POLSKA mogą używać tylko kluby MC. Przed kupnem oczywiście sprawdziłem czy jakiś klub nie używa podobnych symboli - są one ogólnodostępne na allegro.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat - czy ludzie pozdrawiający się na drodze, życzliwi i pomocni w potrzebie mogą ograniczać wizerunek innych, który im nie uwłacza i nie koliduje z ich interesami? Wygląd mojej kamizelki ma świadczyć, że jestem motocyklistą i jakie motocykle preferuję.

Jeśli jestem w błędzie to mnie uświadomcie.

http://yfrog.com/13p1010001rprj

http://yfrog.com/7hp1010003puvj

Pozdrawiam - do zobaczenia na drodze - Marek

Ps. Myślę że jeśli są jakieś ograniczenia i regulacje w noszeniu naszywek powinna o tym napisać jakaś gazeta dla motocyklistów np. Świat Motocykli

Guest Lefthandy

To zwykłe oszołomstwo i deklizm. Na stronie kongresu MC jest wypisane czym charakteryzują się naszywki klubowe i jakich cech nie należy powielać.

To twoje, może poza tym napisem "Polska", i to dopiero jak ktoś się uprze, nie podpada pod ten schemat. Od razu widać, że nie jesteś z żadnego klubu. Jesteś po prostu zwykłym, nie szkodliwym preclem - frędzelkowcem.

Flaga polska na kamizelkach klubowych jest umieszczana z tyłu, po prawej stronie, lekko na dole. A twoja jest z przodu.

Ten koleś też to wiedział i dlatego pewnie do ciebie podszedł. Chciał błysnąć wiedzą i zrobić na tobie piorunujące wrażenie :bigrazz:

Edited by Lefthandy

(...) napisu POLSKA mogą używać tylko kluby MC. (...)

Ciekawe, skąd takie przekonanie? Kolejny przykład kolesia z sekty pozującej na klub motocyklowy, czyli kompleksy i prostactwo ładnie ubrane na ładnym motocyklu...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

• teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus

a jak koles ma napis "free rider" czy jakos tak, to co to oznacza???? że dopiero bedzie w klubie czy to ze w d***ie ma te wszystykie mc???

Ktoś mi zabroni nosić na ubraniu motocyklowym napisu POLSKA? Chętnie dowiem się to to taki. Nie czaje klimatu MC więc dla mnie nie ma znaczenia co i gdzie kto nosi.

Fakt, te kłótnie o kluby motocyklowe to takie samo pedalstwo, jak bójki między kibicami przeciwnych drużyn.

No, temat ciekawy.

Kiedyś o to sam pytałem - polecam lekturę:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=97370

Natomiast tekst, że napisu "POLSKA" może używać tylko MC, mnie zdeka wqrwia. Może za chwilę nie będzie można jeździć na dwóch kołach bez zgody kongresu, bo MC przeca jeżdzą na dwóch kołach...

pozdr

LYsY

[..]napisu POLSKA mogą używać tylko kluby MC.

Tak gwoli scislosci .... napisu Poland

I tak jak napisal Lefty, jest Kongres klubow MC i tam sa ustalane tzw. "barwy" dla roznych klubow, ktore sa zrzeszone w Kongresie i moga miec napis MC, POLAND, wlasny wzor Klubu i kolorystyke barw.

Pozostala reszta to albo free grup, ktore tez sa w Kongresie, albo wolni jezdzcy ktorzy naszywaja sobie co chca, jezdza gdzie chca i z kim chca :crossy: :clap:

Uwazac trzeba tylko co ma sie na plecach bo dla kolesi z MC to bardzo wazne co sie ma na "plecach". :eek:

A do autora tematu .... mozesz skontaktowac sie z kims z kongresu i porozmawiac o tym. :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Tak gwoli scislosci .... napisu Poland

I tak jak napisal Lefty, jest Kongres klubow MC i tam sa ustalane tzw. "barwy" dla roznych klubow, ktore sa zrzeszone w Kongresie i moga miec napis MC, POLAND, wlasny wzor Klubu i kolorystyke barw.

Pozostala reszta to albo free grup, ktore tez sa w Kongresie, albo wolni jezdzcy ktorzy naszywaja sobie co chca, jezdza gdzie chca i z kim chca :crossy: :clap:

Uwazac trzeba tylko co ma sie na plecach bo dla kolesi z MC to bardzo wazne co sie ma na "plecach". :eek:

A do autora tematu .... mozesz skontaktowac sie z kims z kongresu i porozmawiac o tym. :buttrock:

Majkel

z calym szacunkiem

co normalnego czlowieka interesuje i obchodzi istnienie czegos co sie nazywa kongresem? jest jakas grupa chlopcow, kotra sie w cos tam bawi to niech sie bawi.

a ja jak bede chcial to sobie naszyje na plecy: MC MGS Official Poland Stunt Deflorators, z orłem w koronie i flaga Ciechocinka i ch.... do tego innym.

Mnie też [email protected]#* niemiłosiernie to ich mniemanie, że są ponad prawem...

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Guzik, oczywiscie, masz prawo.

Mnie to tez wku**ia i nie rozumiem ze ktos moze mi zabranic miec cos naszytego na plecach.

Napisalem co wiem i jak to wyglada i tyle.

Reszta jest w gestii zainteresowanych ... mnie to wali i mam naszyte to co chce :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

MC MGS Official Poland Stunt Deflorators, z orłem w koronie i flaga Ciechocinka

Brilliant :clap:

No i właśnie dlatego s*am na te wszystkie MC na 1% i to całe gówno. Stado baranów narzuca normalnym ludziom jakieś chore ograniczenia. Kim oni są, że mogą mi czegoś takiego zabronić???

Z wyżej wymienionych powodów nie darzę zbytnim szacunkiem członków tego całego cyrku nawet, jeśli mają do tych spraw zdrowe podejście.

Zamiast cieszyć się wolnością i radością, jaką daje motocykl, mam się stresować na zlocie czy nie dostanę łomotu od jakichś zrzeszonych baranów???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

...i, Guzik, Yuby Ci wypier***i z alpinestarsa, bo chyba nie jesteś w MGS!

a ja jak bede chcial to sobie naszyje na plecy: MC MGS Official Poland Stunt Deflorators, z orłem w koronie i flaga Ciechocinka i ch.... do tego innym.

Ale zdecyduj się, czy FC Ciechocinek czy CKS Zdrój :icon_mrgreen: Z pierwszą w Toruniu byś przeżył spokojnie, Elanowcy by poklepali Cię po kamizelce przyjaźnie nawet ...Jednak klepać po barwach? Zbrodnia niesłychana :bigrazz: Dałbyś sobie? :biggrin:

nie

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...