Skocz do zawartości

Grisza nie żyje. Właściciel 2oo


LYsY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Japier...

 

Właśnie Dziadu do mnie napisał sms-a że Grisza, właściciel baru 2oo w Warszawie, miał wypadek i nie żyje. Informacja od Berna. Ktoś coś wie?

 

Imię nazwisko się zgadza, oby to nie był on....

 

K...A MAĆ!!!

 

pozdr

LYsY

Edytowane przez Dominik Szymański
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze, kur*a, wczoraj jeszcze o 1 w nocy sie z nim widzialem, siedzielismy ze znajomymi prawie do konca, nie raz spedzalismy tam cale noce. Nie sadzilem ze takie cos moze sie zdazyc, bo przeciez ludzie z takim doswiadczeniem nie gina :banghead: Brak slow, szkoda, bardzo szkoda tego klimatu ktory wokol siebie budowal. Niech spoczywa w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem wlasnie z 2oo. Sa rzeczy na swiecie, ktore sa silniejsze od nas wszystkich, a o ktorych zyjac codziennoscia dane jest nam zapomniec. Czasami tylko cos jebnie i zauwazamy, ze wobec spraw takich jak smierc nie jestesmy w stanie nic zrobic. Mieszkam 5 min od 2oo, bywam tam praktycznie codziennie, na moto, piechota, z kolegami. Jest to dla mnie miejsce stanowiace staly element motocyklowego krajobrazu, krajobrazu w ktory wrastalem przez ostatnie dwa lata, krajobrazu ktory wspoltworzyl Grisza stajac sie nierozerwalnie jego czescia. Dzis zginal dobry czlowiek i jest mi smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pozytywnie nastawiony do ludzi, niesamowicie zyczliwy czlowiek...

Czy komus uda sie stworzyc jeszcze taki klimat?

 

:banghead: [']

nie mówcie mi,że to prawda?

ku.... mać znałam człowieka, niedawno bawiliśmy się na mojej trzydziestce!i teraz nagle co koniec tak porostu?gdzie jest sens tego istnienia???????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdarzylem go poznac to byl facet jakich naprawde na tym swiecie malo :( mimo ze do dwoch kolek juz dawno nie jezdze to pamietam jaki wplyw na mnie to miejsce i TEN czlowieki wywarli, on dolozyl swoje 3 grosze do tego kim teraz jestem bardzo smutno i zle ...

 

wyrazy wspolczucia dla najblizszych ....

 

Juz jest osoba ktora urzadzi nam miejsce spotkan na niebieskich autostradach.....

 

 

przypomnialo mi sie jeszcze pare dni temu go widzialem jak do kolek na Indianie jechal......

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...