Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, będę potrzebował nowych opon do tej mojej hondy xl600lm, nie chciałem od razu pisać na forum próśb o doradztwo ale chyba inaczej w tych czasach się nie da, w sklepach z motocyklami nikt nie chce gadać z amatorem (ze mną), żeby ktoś coś doradził i żeby oczywiście u nich kupić, staram się sam szukać informacji ale tyle tego wszystkiego jest że nie wiem, fakt wybór jest masakrycznie duży i można przebierać co kto potrzebuje tylko jak tu coś wybrać. Czy mi powiecie coś co by mogło pasować do tego motoru co ja mam? myślałem żeby kupić po prostu to samo co było założone przez poprzedniego właściciela czyli:

Tył to Heidenau k60 a przód to Avon Gripster am24 (taki mix był) ja nic zaawansowanego nie potrzebuję bo ja zaczynam w ogóle jeździć, ani nie zamierzam na tym skakać ani rozpędzać się do 200km chciałbym tak 50/50 asfalt i lekki teren,

Czy moglibyście powiedzieć czy to co sobie wyszukałem było by ok? czyli te Heidenau k60 (myślę przód i tył) lub jeszcze takie coś jak Metzeler tourance, a jeszcze ktoś mi wspominał o Mitas e08 ale tu opinie były złe, co by wybrać? podpowiecie coś amatorowi czy raczej nie? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie?

Heidenau k60scout robi spore przebiegi po czarnym, ale do offu słaby jest.

Na szutrach dupą zamiata, nie mówiąc o trawie czy błocie.

W piasku nie ma czym się napędzić.

Na przodzie na mokrym potrafi się uśliznąć bez ostrzeżenia.

Popatrz na tkc 80 lub anakee wild.

Mocy dużo nie masz, sprzęt waga średnia powinno wytrzymać jakieś 8-10kkm w trybie mieszanym.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...