Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Milczek a czego oczekujesz od opony i jaki styl jazdy preferujesz???

Bez sensu kupowac m7rr czy s21 do jazdy turystycznej jesli jezdzisz spokojnie i zachowawczo. Szybko zrobisz kwadrat i wlasciwosci jezdne szlag trafi..

Jesli zamykasz opony i lubisz winklowanie to tak.

Michelin 2ct to zloty srodek.. moim zdaniem. Spokojnie sie je zamyka i na dlugo starczaja (w porownaniu z s21).

Kwestia cego potrEbujesz

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milczek a czego oczekujesz od opony i jaki styl jazdy preferujesz???

Bez sensu kupowac m7rr czy s21 do jazdy turystycznej jesli jezdzisz spokojnie i zachowawczo. Szybko zrobisz kwadrat i wlasciwosci jezdne szlag trafi..

Jesli zamykasz opony i lubisz winklowanie to tak.

Michelin 2ct to zloty srodek.. moim zdaniem. Spokojnie sie je zamyka i na dlugo starczaja (w porownaniu z s21).

Kwestia cego potrEbujesz

Generalnie turystyka, ale motocykl skłania , że wolno to się rzadko jeździ :-) dlatego myślałem o s21 lub m7rr, pytanie jak te dwie zachowują się w deszczu?. A jeśli z turystycznych to co polecasz? Michelin Road 5 ? czy wspomniany Roadtec 01?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie turystyka, ale motocykl skłania , że wolno to się rzadko jeździ :-) dlatego myślałem o s21 lub m7rr, pytanie jak te dwie zachowują się w deszczu?. A jeśli z turystycznych to co polecasz? Michelin Road 5 ? czy wspomniany Roadtec 01?

 

Porownaj sobie ceny Michelin'ow i Metzeler'ow i wez tetansze.

 

O Michelinach sie nie wypowiem ale Metzeler w deszczu trzyma solidnie.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony bardziej sportowe srednio nadaja sie na turystyke..

jazda szybko nie zawsze oznacza wykorzystywanie opon na maksa zwlaszcza na polskich drogach.

Ot dla przykkadu do multistrady zakkadam 2ct a do moto ktorym latam w kolo komina s21

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony bardziej sportowe srednio nadaja sie na turystyke..

jazda szybko nie zawsze oznacza wykorzystywanie opon na maksa zwlaszcza na polskich drogach.

Ot dla przykkadu do multistrady zakkadam 2ct a do moto ktorym latam w kolo komina s21

Hej,

A 2CT to chya też bardziej sportowe?. Ja robie średnio 4000-5000 km rocznie niestety na tylko tyle mi starcza czasu, dlatego zastanawiam się nad s21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ct maja twardsza mieszanke po stodku przez co na dluzesz starcza i nie robi sie za szybko kwadratowa ;)

 

 

Fila, fila, tylko jak Ty latasz wokol komina :icon_mrgreen: !

 

 

Hej,

A 2CT to chya też bardziej sportowe?. Ja robie średnio 4000-5000 km rocznie niestety na tylko tyle mi starcza czasu, dlatego zastanawiam się nad s21.

 

Pozamykales juz ranty opon ? Dajesz naprawde ostro ? Bo jezeli nie to te S 21 beda przerostem nad trescia !

 

Zamiast celowac w opony strikt sportowe wez pod uwage takie ktore wlasnie w deszczu beda dobrze trzymac. W suche sloneczne dni to kazda opona trzyma, w deszczu juz nie kazda !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fila, fila, tylko jak Ty latasz wokol komina :icon_mrgreen: !

 

:crossy:

Ja tylko autostrady :) czasem jakiś zjazd..

 

Na pewno są lepsze opony ale 2ct są naprawdę ok. Za kilka miesięcy planuje się mały trip (~5kkm) to zobaczymy jak się skwadratowią te 2ct :)

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko autostrady :) czasem jakiś zjazd..

 

Na pewno są lepsze opony ale 2ct są naprawdę ok. Za kilka miesięcy planuje się mały trip (~5kkm) to zobaczymy jak się skwadratowią te 2ct :)

 

 

He, he

 

No wywiad juz mi doniosl :icon_mrgreen: Lacznie z celem podrozy :icon_mrgreen:

 

Termin nawet by mi lezal ale nie moge przeznaczyc na ten cel wiecej niz 6 - 7 dni a z tego co mi doniesiono, to bedzie 10 - 14dni !

 

Spoko te 2 CT mimo, ze technologicznie nie najmlodsze ale to bardzo udany model Michelin'a

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

er6n z 2012, rozmiary

120/70 R17

160/60 R17 lub 170/60 r17 nie wiem dokladnie bo mam moto u mechanika

wczesniej mialem dunlopa ale nie pamietam jaki konkretnie model, mimo tego ze byly dojechane konkretnie to trzymaly sie dobrze.. chodzi mi o takie gdzie by mozna bylo posmigac na torze ale i na ulicy, zeby lapaly dosyc szybko temparaturki

Edytowane przez YamahaFANN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...