Skocz do zawartości

Oooo, tu mamy gnoja!!!


Rekomendowane odpowiedzi

To jest paskudne przejście - zawsze tłumy pieszych z obu stron, a skrzyżowanie wąskie i bardzo ruchliwe. Zawsze kiedy tam jadę - zwłaszcza z góry, od strony dworca PKS - boję się czy ktoś nie będzie przebiegać do Multikina. W dodatku w tę stronę nie ma żółtych mrugadełek dla kierowców, włączających się kiedy piesi dostają zielone. Trzeba bardzo uważać.

 

Przypuszczam, że gość przelatywał na późnym czerwonym, albo na zielonej strzałce i chciał zdążyć przed ruszającymi z lewej/z drugiej strony, więc się władował bez patrzenia na przejście. Tylko że Dolna Wilda przy skrzyżowaniu jest nierówna, z torami i brukiem, a przejście dla pieszych zaraz po skręcie w prawo, więc gdzie on tam się rozpędził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poziomie kierującego motocyklem wszystko stoi namazane w artykule - krótkie spodenki :D Pedał w krótkich gatkach, wczoraj podobny imbecyl, choć w pełnym rynsztunku śmignął na bezczela na czerwonym świetle na skrzyżowaniu al. Solidarności i Szwedzkiej, jeśli to ktoś od nas z forum to niech pamięta, że jest zdebilałym i zaropiałym chu*em :D

Edytowane przez DZIADU

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiesz jak w tych krótkich spodenkach sie kiedyś wypierdolisz ..... czego oczywiście nie życzę :biggrin:

 

Klaudio, ja się wyje*ałem i ja leczyłem skórę i ch.. Ci do tego, że nadal jeżdżę i będę jeździł :icon_twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zwiał,sprawa by wyglądała inaczej!

 

O to właśnie chodzi :clap: Jak czytam tu te brednie o ucieczce w panice to śmiać mi się chce. "Policja zatrzymywała i spanikował...", "Potrącił dzieciaka i spanikował..." :banghead: W panice to mógł źle wystukać numer na pogotowie albo zapomnieć jak się udziela pierwszej pomocy, ale nie k..wa uciekać ze skrzyżowania. Dobrze, że znaleźli szmaciarza :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jazdy w spodenkach, to wali mi kto sobie o mnie co pomyśli. Powiem więcej, jadąc w krótkich jadę bezpieczniej. Motocykl ma być przyjemnością, dlatego wolę przy 30st upale jechać w spodenkach niż pocić się w pełnym rynsztunku. A dlaczego jadę bezpieczniej, ano dlatego, że mam świadomość co może się stać, i jadę wolniej, dużo wolniej.

 

A żeby nie był to off topic, generalnie to jest tak: więcej motocykli = więcej wypadków = więcej czarnych owiec wśród motocyklistów = większa częstotliwość widoku motocykla przez puszkarzy = częstsze spoglądanie w lusterka

 

Tak więc im większa grupa społeczna tym więcej czarnych owiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie był właścicielem moto... Ładnie mógł mieć przerąbane właściciel, gdyby nie wyszło na jaw, że ktoś inny prowadził moto.

ale ktoś mądry mu ten moto pozyczył.ja mam zasadę chcesz się przejechać?pokaż pj.niemasz?najwyżej po podwórku.w tym przypadku uważam że wina leży po obu stronach pół na pół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...