Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba należałoby już powoli zacząć się orientować kto jedzie i zabrać się za jakieśrezerwacje i takie tam? Czyż nie?

 

Bo chyba nie odpuścimy Borków w tym roku? :cool:

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pieszczochy i Pieszczoszki! :biggrin:

 

Otóż dzwoniłam dziś do Borek i jest już tylko 15 wolnych domków. Natomiast pokoi nie ma żadnych.

W tym samym czasie jest na terenie Ośrodka jeszcze dwa Zloty samochodowe dlatego też nie ma dostępu do miejsc na ognisko.

Wstępnie zaklepałam te 15 domków w cenie 111 zł za dobę.

 

jeśli decydujemy się na ten termin to pisać proszę. A jeśli za mało miejsca i brak miejsca na ognicho + towarzystwo 4oo to dawać znać będziemy kombinować inny termin.

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

PS Zamiast ognicha wykombinujemy Grille i dowieziemy wozem zaopatrzeniowym razem z konsumpcją i wodą ognistą i popitką :flesje:

 

 

Odzywać się i wypowiadać w temacie bo czas leci i będzie blada D..A z Borek :icon_mrgreen:

 

 

PS Hołota z L.S.M lub jak kto woli banda z Zadupia Wschodniego lub też pseudointeligencja ze wsi Lublin

i okolicznych wiosek melduje swoje przybycie i chce mieć dwa domki już teraz. :icon_mrgreen:

 

Aśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja Cię dawno nie widziałam :eek:

 

Igorku!!!!!!!!!!!Urosłeś Chłopczyku???? :biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: witam wszystkich grupa specjalna " Cziornyje Smerfy " :icon_twisted: z Lsm-u też będą i reszta wesołej wiary. :flesje:

 

i jak ktosik badzie sie na domki zapisywał to ;

 

Czesio/Joaska i Lsm - 2 domki

 

pozdrawiamy wszystkich .

 

P.S a może spotkamy sie też w Giżycku na zlocie 31.07-01/02.08.2009 :flesje:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak byłabym za przesunięciem terminu w przód albo w tył. Z przyczyn pogodowych ;) pewnie lepiej w tył, ale decydujta.

 

Ja i tak biorę jeden domek :bigrazz:

 

Aśiu dzwoniliśmy właśnie ponownie do Borek i terminy

18-20.09.2009 - full zajęte wszystko :icon_evil:

10-12.09.2009 - zostało około 10 domków :icon_evil:

ale

02-04.10.2009 - wszystko jest wolne i wstępnie 20 domków zarezerwowaliśmy i odpowiedz mamy dać

do końca tego tygodnia wiec prosimy o decyzję .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...