Skocz do zawartości

Yamaha XT600K, 3TB, 93 r.


piotr74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, na piątym biegu skrzynia (silnik?) wyje. gwiżdże czy jak to nazwać.

Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

wydaje mi się że gdzieś słyszałem o tym, że to niby typowa usterka dla XTka (razem z problemami z alternatorem który ostatnio wymieniałem) ale nic w szukajce nie znalazłem

 

I przy okazji: poszukuję kogoś kto ma wydech Sebringa do takiego moto, najlepiej z filtrem K&N, zmienionymi dyszami i zębatkami. Mam taki zestaw i chciabym się wymienić doświadczeniami.

pzdr

piotr

Edytowane przez piotr74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nówka sprzęt więc może coś tam wyć. Ogólnie to łożyskowanie wałków wyje.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez wyje, i to dosc głosno na tej 5-tce. Nie doszłem do tego co dokładnie, bo nie bede z tego powodu silnika rozpoławiał, a do kapitalki jeszcze troche.

Moje moto ma tylko przelot, ale znajomy ma Sebringa+kolektory, zmienione dysze, zebaty seryjne. Chodzi lepiej od pełnej serii, ale dzwięk to ten Sebring ma do nie powiem czego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez wyje, i to dosc głosno na tej 5-tce. Nie doszłem do tego co dokładnie, bo nie bede z tego powodu silnika rozpoławiał, a do kapitalki jeszcze troche.

Moje moto ma tylko przelot, ale znajomy ma Sebringa+kolektory, zmienione dysze, zebaty seryjne. Chodzi lepiej od pełnej serii, ale dzwięk to ten Sebring ma do nie powiem czego....

 

Czyli może wyć:)

 

Właśnie ten dźwięk Sebringa jest taki sobie, za bardzo metaliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i moze , ale to oznaka konczacego sie 5 biegu , bo nikt nie powie ze to normalne i ten typ tak ma .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest pytanie, jak długo moze to chodzić na takim wyjacym kole zebatym. Moja jezdzi tak juz rok,(ile jezdził wczesniejszy własiciel moge sie tylko domyslac), dzwięk sie nie pogłebia, jak wyło tak wyje.

Jedyna metoda to rozbiórka silnika, inaczej nie jest sie w stanie okreslic jak wyglada to koło zębate.

Opiłków w filtrze i oleju nie znalazłem, poki co nie ruszam tego. I tak rzadko ta 5 w ogole zapinam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...