Skocz do zawartości

Silnik od Junaka m07 czy m10??


kanak098
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chce zaznaczyć że patrzyłem na forum ale nic nie znalazłem:)

 

 

Jakie są różnice między m07 a m10?? są to jakieś poważne różnice??Która "wersja" jest lepsza??

Mam silnik od Janka ale nie mam zielonego pojęcia który to jest;/ Niestety brakuje paru rzeczy...chcę go sprzedać i mam taką prośbę mógłby ktoś mi powiedzieć którą wersja ja mam??(oczywiście jak ktoś wie o tych różnicach to też niech napisze...przyda się na pewno każdemu)Nr na połówkach mi się zgadzają więc nie jest to składak:)

Zdjęcia:

 

http://img26.imageshack.us/img26/338/1005095.jpg

http://img40.imageshack.us/img40/9761/1005099.jpg

 

Ps silnik jest do sprzedania jeśli by ktoś chciał więcej informacji to pisać:)

 

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje:)

Pozdrawiam

kanak098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jest silnik od M10 i do tego spolerowany :icon_rolleyes: M07 mialo odme wyprowadzona pod cylindrem z prawej strony silnika na mocowaniu przednim, inny ksztalt pokrywy miski olejowej, iskrownik na 4 srubach, brak odlewu oslony lancucha, inna pokrywe silnika (lewa strona), wal z prawa oska, inna glowice jak ktos wiec cus jeszcze to niech doda :wink: Cus mi sie wydaje ze mial to byc "piekny'' choper z tego junaka...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha:):) czyli który silnik jest lepszy m07 czy m10??;>

 

 

Choper:|:| z takiego klasyka...nigdy w życiu!!!too jest klasyyyka i tego nie wolno niszczyć!!a Ci co robią chopery z takich motorków to po prostu mają nierówno pod sufitem....;/ a spolerowany dla tradycji:)(każdy silnik u mnie przechodzi polerkę) a czy to źle że jest spolerowany??

 

Jaka cena będzie za niego rozsądna??

Są braki niestety...widoczne na fotkach

:|

pozdrawiam

 

Edytowane przez kanak098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większą cene osiągniesz jak silnik będzie nie polerowany (wiadomo oryginalna fabryczna struktura odlewu zawsze jest w cenie) p giełdach sie pełno wala takich polerowanych deklów bo nikt tego nie chce kupić . Ale twój wybór .

 

Który lepszy ??

M 07 droższy bardziej unikatowy (zależy jeszcze z jakiej numeracji )

M 10 tańszy , bardziej pospolity , więcej części w obiegu

A po za tym to te silniki (wczesna 07 i późna 10 ) różniły się prawie każdym elementem w mniejszym lub większym stopniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...