Skocz do zawartości

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie znasz się... I januszem jesteś... 😂

 

 

0,75? Na głowę? To pod warunkiem, że nikt więcej nie pije i jako popitka tylko przed głównym daniem... 

😎

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

zastanawiasz się nad zakupem motocykla, i z miejsca chcesz jazdę sportową? może chociaż zdefiniowałbyś czy ten sport to ma być klasyczny tor, czy jakiś ciężki teren..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 09:39, jeszua napisał:

zastanawiasz się nad zakupem motocykla, i z miejsca chcesz jazdę sportową? może chociaż zdefiniowałbyś czy ten sport to ma być klasyczny tor, czy jakiś ciężki teren..?

jsz

Jestem tutaj nowy,nie ogarniam jeszcze do końca,sorki.

Tak chciałbym zacząć od jakiegos sportowego moto,chodzi mi głownie o ulicę i od czasu do czasu wyjazd na jakis tor. W zasadzie to nie będzie moja pierwsza maszyna ogólnie,ale pierwsza do takiej poważniejszej jazdy 😄

Pozdro

W dniu 27.04.2020 o 09:27, Baza napisał:

Kolego duże turystyczne enduro i będziesz pan zadowolony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myslę,że byłbym zadowolony,aczkolwiek ciągnie mnie bardziej na takiego typowego sporta. Dzięki za pomoc,gdy nie znajdę niczego dla siebie,to pójdę w stronę turystycznego moto 😉

Pozdrowionka

W dniu 27.04.2020 o 09:52, Bimbak napisał:

Ja mam 190cm i od zawsze na sportach latam. Czuje się świetnie, wszyscy zdrowi. Dzięki za troskę

Kurde,to fajnie. Czyli jednak się da komfortowo jeździć. Dzięki wielkie za pomoc 😉

Życzę zdrówka i szerokosci 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Micolini said:

Jestem tutaj nowy,nie ogarniam jeszcze do końca,sorki.

 

to już jesteś ogarnięty. przeczytaj sobie ten wątek, przeglądnij ten dział - z szukajki - pod kątem np. słów "duż*" albo "wysok*", znajdziesz również takie o sportach

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Micolini napisał:

 

Kurde,to fajnie. Czyli jednak się da komfortowo jeździć. Dzięki wielkie za pomoc 😉

Życzę zdrówka i szerokosci 😄

Sportowy motocykl nie jest komfortowy i nigdy taki nie był. Może być mniej lub bardziej niewygodny, co najwyżej. Ale to nie jest sprzęt od którego wymaga się komfortu jazdy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Tommo napisał:

Sportowy motocykl nie jest komfortowy i nigdy taki nie był.

Ewentualnie może pomyśleć o jakimś sportowo-turystycznym sprzęcie.

Są też wynalazki typu Honda CBR 650 lub CBR 500, kierownicę mają całkiem wysoko, pewnie i wygodniej się siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bimbak napisał:

Ja się czuję komfortowo na sporcie, ale komfort to subiektywne odczucie. Wyprostowana pozycja czy podnóżki z przodu to jakieś diabelskie wynalazki.

Ja bym chętnie zobaczył jak w pozycji embrionalnej jedziesz te 500-700 km przez klika dni, jak podróżują ludzie na wygodnych turystykach. Następnie wrócił do tej rozmowy i wysłuchał uwag 🙂

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył jak w pozycji embrionalnej jedziesz te 500-700 km przez klika dni, jak podróżują ludzie na wygodnych turystykach. Następnie wrócił do tej rozmowy i wysłuchał uwag
Człowieku ja tak niejednokrotnie w przeszłości robiłem. 700km dziennie, bywało i więcej. Kilka tripów po Europie zaliczone mam. Narzekali zawsze pierwsi ci co na dziurach Rumuni przyjmowali wszystkie strzały na kręgosłup siedząc wyprostowanym. A na sporty marudzą ci co nie potrafią prawidłowo siedzieć na motocyklu, albo mają fizjonomię pandy. Tyle ode mnie w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bimbak napisał:
17 minut temu, Tommo napisał:
Ja bym chętnie zobaczył jak w pozycji embrionalnej jedziesz te 500-700 km przez klika dni, jak podróżują ludzie na wygodnych turystykach. Następnie wrócił do tej rozmowy i wysłuchał uwag emoji846.png

Człowieku ja tak niejednokrotnie w przeszłości robiłem. 700km dziennie, bywało i więcej. Kilka tripów po Europie zaliczone mam. Narzekali zawsze pierwsi ci co na dziurach Rumuni przyjmowali wszystkie strzały na kręgosłup siedząc wyprostowanym. A na sporty marudzą ci co nie potrafią prawidłowo siedzieć na motocyklu, albo mają fizjonomię pandy. Tyle ode mnie w tym temacie.

A pomożesz mi znaleźć kufry boczne do Panigale V4 ?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od czlowieka i motocykla. 
na gsxr600 nie wytrzymalem 80km, musialem sie wyprostowac. Panigale oddalem po 40km a na bmw s1000rr zrobilem 200km i calkiem znosnie bylo.
koles na R1 robi przeloty po 800km i nie narzeka..

cruisery i wplyw na kregoslup to moim zdaniem najgorszy pomysl na tyrystyke.. ale jak wspomnialem kazdy jest inny i wybiera inaczej bo inne ma preferencje.

przeciez motocykle do szybkiej turystyki tez nie maja pozycji wyprostowanej.

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...