Skocz do zawartości

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta


Rekomendowane odpowiedzi

SC33 dobry sprzęt ale na prawdę są lepsze za te 14k. Musisz tylko poszukać nie sportach ale w sportowych turystykach bo tak na prawdę te stare sporty mają więcej wspólnego ze współczesnym turystą jak ze sportem. Dla mnie dzisiaj szerokość zbiornika w sc33 jest nieakceptowalna.

 

Jeśli chodzi o wygląd i np wrażenia z jazdy to powiem tak . Z motocyklami jakie by one nie były, jest jak z kobietami. Jednemu się podoba innemu nie. Mi osobiście SC33 z rocznika 98-99 bardzo się podoba, jest to najładniejszy blady w historii. Miałem taki motocykl w stanie już dzisiaj praktycznie nie spotykanym na rynku i niestety go sprzedałem czego do dzisiaj nie mogę przeżyć. Masakra. Jak by mi ktoś dzisiaj dawał za niego 14K to bym mu powiedział żeby spier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o wygląd i np wrażenia z jazdy to powiem tak . Z motocyklami jakie by one nie były, jest jak z kobietami. Jednemu się podoba innemu nie. Mi osobiście SC33 z rocznika 98-99 bardzo się podoba, jest to najładniejszy blady w historii. Miałem taki motocykl w stanie już dzisiaj praktycznie nie spotykanym na rynku i niestety go sprzedałem czego do dzisiaj nie mogę przeżyć. Masakra. Jak by mi ktoś dzisiaj dawał za niego 14K to bym mu powiedział żeby spier....

 

Nie mogłeś od razu tego napisać że najarany jesteś na takie moto? Nie byłoby tych zbędnych elaboratów i straconego czasu o słuszności twojego wyboru.

Dobrze wiesz czego potrzebujesz, kupuj więc i niech ci służy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Piszę z takim zapytaniem do was, przymierzam się do kupna Yamaha r6 rj05 2003r. Posiadam 195cm jestem szczupłej postury. Czy nie będę wyglądał na tym scigaczu komiczne? Czy nie będę wyglądał jak bym jeździł na kurczaku 🐥? Proszę o opinie i o pomoc myślę że jest tutaj dużo właścicieli r6 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za normalne odpowiedzi w tym temacie 🙂

Edytowane przez Repik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica jak będziesz wyglądał? To Tobie ma być wygodnie... 

I dopowiem - nie... Nie będzie Ci wygodnie... 

I czy będziesz wyglądał jak na psie? - tak... Tak będziesz wyglądał... 

Cycle-ergo czy tam inne internetowe źródło Ci zdradzi jak będzie... 

 

Sądząc z pytania to doświadczenie masz zbliżone do 0 (słownie zero)... 

Zadaj sobie pytanie - czy mądrą decyzją jest zakup takiej wścieklizny w tym wypadku.... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Repik93 napisał:

Witam wszystkich. Piszę z takim zapytaniem do was, przymierzam się do kupna Yamaha r6 rj05 2003r. Posiadam 195cm jestem szczupłej postury. Czy nie będę wyglądał na tym scigaczu komiczne? Czy nie będę wyglądał jak bym jeździł na kurczaku 🐥

Również uważam że będziesz tak właśnie wyglądał. Polecam przed zakupem maszyny zabrać lustro i przejrzeć się dokładnie czy aby dobrze się wygląda.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Repik93 napisał:

Witam wszystkich. Piszę z takim zapytaniem do was, przymierzam. Się do kupna Yamaha r6 rj05 2003r. Posiadam 195cm jestem szczupłej postury. Czy nie będę wyglądał na tym scigaczu komiczne? Czy nie będę wyglądał jak bym jeździł na kurczaku 🐥? Proszę o opinie i o pomoc myślę że jest tutaj dużo właścicieli r6 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za normalne odpowiedzi w tym temacie 🙂

Wiele osób w moim wzroście z którymi rozmawiałem posiadaja ten motocykl, i mówią że wcale źle się nie czują, czasami jest dyskomfort ale bez przesady, i jak na psie również przesada totalna - Dlatego chciałem się dowiedzieć doświadczonych, którzy jeżdżą latami. No ale tak, zapomniałem to forum Januszy, oczywiście zero doświadczenia, nigdy nie jeździłem tym modelem, ale podoba mi się wizualnie 🙂

Edytowane przez Repik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost się ma, a nie posiada. No chyba że Ty posiadasz, to sprzedaj/podaruj komuś tak z 10 cm i problem z głowy 🙂

PS. Nie bierz osobiście, sam mam 190 cm npp (nad poziom podłogi) i wożę się na psie (YBR250). Tak że, tego, zachowaj dystans... do siebie, i do pojazdu przed Tobą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, skoro już pytałeś - to po co powtarzasz? szukasz kłótni? to idź sobie stąd, nie potrzeba nam tu przedszkolnych awanturek

zadajesz w sumie bezsensowne pytanie, na które mając jakikolwiek poziom orientacji można odpowiedzieć: motocykle sportowe są budowane jako małe, kompaktowe, zwrotne - w najmniejszym stopniu ich układ nie jest nastawiony na komfort jazdy, tylko na osiągi i możliwości. podpowiem więcej: na torze, nie ulicy. kwestia jest więc prosta: albo decydujesz się na dyskomfort ponieważ masz ochotę na ostrą jazdę, albo... idziesz sobie zadawać głupie pytania na forum sikacza albo innego bravo

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Janusze, śmieszni jesteście. Już przejechałem troszkę r6 i mogę śmiało stwierdzić to co pisaliście to gówno prawda, macie 165 w kapeluszu a się wypowiadajcie nie mając w ogóle pojęcia, nie pozdrawiam 🙂 A dla wszystkim w moim wzroście jeżeli szukają sporta r6 jest bezproblemowa szybka, zwinna, fajnie się prowadzi w dodatku lekka 🙂

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że głupota nie boli... Bolą tylko jej skutki... 

Szkoda... 

Kolega pisząc te brednie zwijałby się z bólu... 

 

I drogi trolu mam powyżej 191 wzrostu... A koniki na jakich jeździłem i jakie miałem, to nawet w sennych marzeniach ci się nie pojawiają... I po 30 latach na dwóch i 3 kołach wiem co zrobiono po co i kiedy jest wygodnie, a kiedy nie.... 

 

 

Idź bredzić gdzie indziej... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to. Prawie zawsze wpada zielony aby oprzeć się na wiedzy doświadczonych ale jak otrzyma odpowiedź, która nie pasuje do jego schematu to zwyzywa.
Rura Ci napisał, że ten motór sponiewiera zielonego i wcześniej czy później to zrobi albo będziesz miał kwadratową oponę i pasek „i’m sLow pussy”.
Motocyklem albo się jeździ albo lansuje.
Na r6 ciężko się nauczyć bezpiecznie tej niełatwej sztuki.
P.S. Januszem motocyklizmu to ty jesteś ( świadomie z małej litery).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba... eR-łana... Albo Nindża-dycha koniecznie... A nie biedna szejseta... Przecież to nie jedzie.... Odpychać się trseba... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciut więcej i też się boję.. ale 0,75 juź daje radę...

Skoro 600 jest idealna do takiego wzrostu to ja chyba jakiś dziwny jestem...

Swoją sprzedałem po 2 miesiącach bo.. to jakaś męczarnia przy 187cm..

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...