Skocz do zawartości

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zeszły sezon spędziłem na hondzie xrv 750

 

Planuje zakupić na nowy sezon motocykl sportowy. Jednak mam problem. Nie uważam się jeszcze za dobrego kierowce, a moje obawy coraz bardziej kierują mnie do zakupu Hayabusy - wyjaśniam dlaczego :)

Chciał bym kupić motor, mniej porywczy, słabszy oraz "łatwiejszy" dla takiego niedoświadczonego kierowcy. Jednak mam 201cm wzrostu i wszystkie motory które do tej pory "przymierzałem" były wręcz za małe, już nie chodzi o to że śmiesznie na nich wyglądam ( jak na skuterze ), po prostu były dla mnie tak małe, że aż niewygodne przez co niebezpieczne jak się domyślam :) Ostatnio o ile mnie pamięć nie zawodzi to usiadłem na Honde cbr 600/650 ? ;] nie znam się na tyle na nazwach motocykli.

 

Chciał bym prosić Was o porade na temat ścigacza odpowiedniego do mojego wzrostu tj. 201cm :) dodam iż do tej pory jedynie dobrze czułem się na Suzuki Hayabusie tylko jak się nią przejechałem to trzęsły mi się nogi i raczej o wiele za wcześnie na tak mocny motor jak dla mnie :) jednak chodzi mi o motocykl z podobnymi gabarytami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. za jakąś inną kozą się rozejrzeć-LC8, DR800, a jeśli chodzi o ścigi to nic mi do głowy nie przychodzi...

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam też, aby odpowiedź mojego poprzednika była głupia-bardziej racjonalną bym ją nazwała.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz F4i i bedzie gitara. zapie**ala, a spokojna jest tak, ze usnac mozna :P

Do tego nie jest taka kompaktowa jak rr.

 

Honda cbr f4i ? a czym się różni od zwyklej cbr ? :) a tak dokładnie to czy o wiele większa jest od zwykłej bo nie ukrywam że chodzi mi o coś w rozmiarach hayki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wez sobie VFR800.

Bedziesz mial Vke jak w afryce [ale 4 gary] i duzego turyste.

Szybko, wygodnie itd.

 

Czemu chcesz zmienic afryke na sporta ? Czego szukasz ? Turystyka autostradowa czy lans na miescie ?

 

Chyba ze wpadasz z SP i trolujesz to mi napisz pw, zebym sie nie wyglupial ;)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wez sobie VFR800.

Bedziesz mial Vke jak w afryce [ale 4 gary] i duzego turyste.

Szybko, wygodnie itd.

 

Czemu chcesz zmienic afryke na sporta ? Czego szukasz ? Turystyka autostradowa czy lans na miescie ?

 

Chyba ze wpadasz z SP i trolujesz to mi napisz pw, zebym sie nie wyglupial ;)

 

 

Africe sprzedałem bo potrzebowałem kasy na wyjazd do holandii, chce sporta w sumie nie wiem dla czego, moze dlatego ze chcial bym wszystkiego spróbować aby móc wybrać coś dla siebie :) Generalnie najbardziej do tej pory spodobała mi się przejażdżka bmw r 1200 o ile się nie myle to GS, ale póki co chce spróbować sportowego przez sezon. Wtedy będę miał porównanie na własnej skórze i to nie po jednej przejażdżce tylko, jak przyjdzie mi raz przejechać do Polski trase np :) bo słyszałem że ścigacze są dość niewygodne, ale chyba zawsze bardziej mnie do nich ciągneło i to nie ze względu na na osiągi a wygląd :)

Poza tym dojeżdżam w jedną stronę do pracy prawie 70km dziennie :)

 

i bardziej bym prosił jak piszecie o pełne nazwy oraz bez skrótów :) bo na prawdę się na tym nie znam :) stwierdziłem że wole się zapoznać z opinią wielu ludzi na fo, niż kupić cokolwiek i później żałować bo niewiedza to największa głupota :)

 

Jak z tą F4i ? ona ma gabaryty hayki ? podoba mi się to że nie ma 200koni tylko połowe mniej :)

 

Motor to w kosiarce albo pile ;)

Motocykl...

 

Ja mam 195cm i siedziałem na CBR 600. Czułem się dobrze, a czy 6cm robią duza różnice?

 

 

Tak podejrzewam że to cbr był :) bank jest taki że była to Honda i miała napis 650 coś tam :) i była za mała

 

Ja mam 165cm i ZX-6R jest trochę przyduża :icon_mrgreen:.

A tak poważnie - pofatyguj się do kilku salonów i poprzymierzaj.

 

Na pewno mnie nie stać na nowy motor :) zacznijmy od tego, a poza tym ucząc się jeździć ( prawko od 2009 ) szkoda mi kasy w razie ewentualnych szlifów na nowy MOTOCYKL ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...