Skocz do zawartości

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 192cm wzrostu, ok 100kg wagi.

Poprzedni (pierwszy) sezon jeździłem Yamahą XJ 600, przebieg ok 5000km.

Chciałbym zmienić moto na coś sportowego.

W związku z tym, że jeden sezon to mało, chciałbym coś 'małego', w sensie mocy.

 

Tu zaczyna się problem.

 

Początkowo myślałem o CBR 600 F4i Sport.

 

 

Co byście mi polecili?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

mam dokładnie tyle samo wzrostu co ty i wagę o jakieś 2 kilo mniejszą wiec odpowiem ci tak - nie ma wygodnego sporta a już tym bardziej na taki wzrost/wagę . sam jeżdżę na 1000 RR i nie mam jakiś wielkich problemów z pomieszczeniem się ale do komfortu mu dużo brakuje :biggrin: (ale tak będzie ZAWSZE i z KAŻDYM SPORTEM )

sory za głupie pytanie ale jeśli w całym swoim życiu przejechałeś 5000 km Xjotą to do czego ci sport ??? jeśli to kwestia tego że ci się podoba to ok - jestem to w stanie zrozumieć ale jeśli myślisz że ten sprzęt będzie "sam jechać i sam kłaść się w zakręty" to się grubo mylisz . motocykl sportowy żeby jechał lepiej niż turystyk wymaga duuzo więcej doświadczenia , skupienia i uwagi

z dużych sportów (dosyć mocne a stosunkowo łagodne ) polecałbym hondę 929

 

Ostatnio siedziałem na GSX-R 750. Słyszałem, że 750 ma taką ramę jak 1000, czy ktoś może to potwierdzić?

źle słyszałeś 600 i 750 maja taką samą ramę a 1000 to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporta chciałem od zawsze, XJ'ta była po to, żeby zdobyć trochę doświadczenia. Nie myślę, że sport będzie jeździł sam. Wbrew pozorom, XJ'ta też potrafi kłaść się w zakrętach.

 

Mam możliwość zakupu GSX-R 1000 K1 w dobrej cenie, ale trochę się obawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsiadłem z GS 500 na VTR i mnie nie wystraszyła.

A kolega Korro na rzędówke chce wsiąśc wiec ja myśle, że zrzućic Cie z siedzenia gixer nie powinien jak go z rozsządkiem potraktujesz na początku.

 

Za to kumpel po przejechaniu się na 954 stwierdził: To nie ku*wa dla mnie. Wszystko zależy od ludzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Co myślicie o GSX-R 750 SRAD 1999r?

Słyszałem, że po przejściu na wtryski osiągi spadły.

Jak jest z awaryjnością i ogólnie, jakie zbiera opinie?

Pozdrawiam.

Edytowane przez korro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam typowego sporta jak r6 albo cbr, ale z tego co się orientuje i co już jeździłem na tych wymienionych to są za małe dla mnie i wyglądam na słoń na mrówce

 

Moja RSV jest duża dosyć, przynajmniej wg mojej oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...