Skocz do zawartości

Duży ścigacz dla dużego (wysokiego) faceta


Rekomendowane odpowiedzi

To co byś koledze polecił ze sportów 600 cm lub mniej?

Wszystko jest dość małe :wink:

ps.Teraz ważę 85 kg :icon_razz:

 

Oczywiście gixa K1-K3 :icon_biggrin: masywna sucz!

sam poluje :icon_mrgreen:

 

co do masy, to szacuneczek, mamy te same wymiary :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 600rr, to nie siedziałem, ale wydaje mi się najmniejszy z 600.

Co do GSR-R, jakie są różnice między 600, 750 a 1000. Czy ktoś z moim doświadczeniem może porwać się na 1000?

Jeśli chodzi o gabaryty to polecam XXa (CBR 1100 XX) - duża kolubryna. :bigrazz:

Fakt, że jak na 1 sezon to trochę zbyt duży przeskok (tutaj ilu ludzi, tyle opinii :wink: ), ale możesz np. pomyśleć o zdławieniu go (albo już takiego kupić) - polatasz parę sezonów i odblokujesz.

Sam motocykl - marzenie :)

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co 600rr, to nie siedziałem, ale wydaje mi się najmniejszy z 600.

Co do GSR-R, jakie są różnice między 600, 750 a 1000. Czy ktoś z moim doświadczeniem może porwać się na 1000?

 

Powiem Ci, że ta suka w lytrze jak i inne temu podobne sprzęty, to wścieklizna na dwóch kółkach. Zrobisz jak zechcesz, jednak najlepiej jak najkrytyczniej podchodzić do swoich skillsów.

Warto zastanowić się nad 750, mówi sie, że ma potencjał litra i poręczność 600. Myśle, że w zupełności wystarczający sprzęt. Zależy też jakie masz preferencje (co do stylu jazdy :) ).

 

Co do różnic między 600, 750, 1000, to oczywiście moc, wymiary bardzo zbliżone zamykające się w różnicach rzędu 1cm (rozstaw osi np.) z wysokością siedzenia podobnie. Główna różnica w użytkowaniu to 'osadzenie' momentu i jego wysokość w danym zakresie obrotów, i tu litr będzie miał najwyższy najniżej, 750 niższy wyżej niż litr, ale niżej niż 600 i analogicznie w 600 - oczywiście te różnice są dość spore :) ale myksyk... liryczny :buttrock: mam nadzieje, że zrozumiałeś mój bełkot.

pozdr

Edytowane przez pitersky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki za OT.Kurczę Wojtuś, jak to zrobiłeś?Może jakaś dietka na PW?

 

Nie ma tu żadnej tajemnicy ani cudownej diety,poprostu zostałem przyjęty do MGS-u!!!!!

 

... na poczatku sezonu wazylem 106 . . .

 

ps.Teraz ważę 85 kg :icon_razz:

Mozesz zdradzic jak tego dokonales? Miezylem wczoraj swoje spodnie zimowe i sie nie dopinam!

 

 

Ogólnie to dieta i ruch pod wszelkimi postaciami.

Bieżnia,basen,dużo jazdy na moto.Wieczorem zamiast jeść przed TV lub kompem,wypad z kumplami na piwo,tańce i laski.Waga sama leci :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnej tajemnicy ani cudownej diety,poprostu zostałem przyjęty do MGS-u!!!!!

Wtedy pewnie zacząłęś duzo ruchać :icon_mrgreen:

 

Duże motocykle to 900rr, zx7r, TLR.

Z 600 z nowszych roczników raczej cieżko coś napasować. F4i jest jeszcze taka średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kobitę około 50 kilo wagi i 160 parę centymetrów wzrostu (całkiem wporzo swoją drogą :biggrin: ) na ZX -12 na rozpoczęciu sezonu, ogarniała go byłem mocno zaskoczony

 

Tak, pewnie. Ja też miałem kumpelę, która dosiadała XX. Jak się jej wy*ebał na bok to płacz w oczach bo kto go teraz podniesie. Pomogliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...