Skocz do zawartości

Zdany egzamin :)


Horb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zdałem dziś egzamin na kat. A. :biggrin: Było to moje pierwsze podejscie. Teraz zaczynam rozglądać się już na poważnie za moto.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja mam egzamin 4 czerwca... Mam nadzieje ze pojdzie jak z puszka i zdam tez za pierwszym razem ;)

 

Mam tez do Ciebie pare pytan gdyz mialem 2 instruktorow i jeden mowil ze na slalomie trzeba wlaczac kierunek przy kazdym pacholku + spojrzenie przez ramie, a drugi mowil ze tylko spogladac trzeba i drugie pytanie: na osemce na srodku trzeba sie rozejzec w obie strony czy tylko w ta co bede sie wykaladal? Bo tu tez sa dwie wersje ;) Za odp dziekuje z gory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ja mam egzamin 4 czerwca... Mam nadzieje ze pojdzie jak z puszka i zdam tez za pierwszym razem ;)

 

No to połamania.

 

Mam tez do Ciebie pare pytan gdyz mialem 2 instruktorow i jeden mowil ze na slalomie trzeba wlaczac kierunek przy kazdym pacholku + spojrzenie przez ramie, a drugi mowil ze tylko spogladac trzeba i drugie pytanie: na osemce na srodku trzeba sie rozejzec w obie strony czy tylko w ta co bede sie wykaladal? Bo tu tez sa dwie wersje ;) Za odp dziekuje z gory ;)

 

Hmm. I tu jest dość dziwna sytuacja. Nasz egzaminator stwierdził, że nie trzeba ani kierunków wrzucać, ani się oglądać przy slalomie jak i przy 8. Powiedział, że to jakieś wymysły w szkołach. Natomiast czekaliśmy z grupą, która uwaliła już raz jazdy. Jeden z gości opowiadał, że na poprzednim egzaminie inny egzaminator wymagał wszystkich tych elementów. Jak widać w jednym ośrodku egzaminacyjnym mogą być różne wymagania. Oto Polska właśnie.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne gratulacje :) ,

teraz tylko moto i śmigasz po krajowych drogach :), oczywiście po tych dziurach się nie wygodnie jeżdzi ale kiedyś to się naprawi miejmy nadziej :).

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...