Skocz do zawartości

Moto na początek.


marconn10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam do sprzedania Suzuki GS500E i GSX600f może któryś cię zainteresuje, dobre na początek. mój nr gg 8851900 na kom. 665746131

 

 

Taaaa szczegolnie GSX600 to motocykl na poczatek ...dobry ale zeby wy.... :banghead: stuknij sie pan w czolko co piszesz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jajko ma przepotworną moc... Co Ty pie**olisz. Jajko się nadaje na 1 motocykl.

 

Siemasz,

Mam jajko gsx 600f

 

http://forum.motocyklistow.pl/GSX-600-F-19...dz-t115695.html

 

Jezeli nie jestes esteta a checesz miec niezawodna maszyne to polecam - za nieduza kaske gwarantuje udany sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że gs500e to będzie odpowiednie moto a jak juższukasz czegoś w cenach er-6 to gs500f ( to nowsze z plastikami) też może być.

 

A tak od siebie to jajko do mnie nie przemawia bardziej podoba mi się ładnie odpicowana starsza katana gsx600f oczywiście niebieska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaproponuję Ci Kawasaki GPZ 500 ...moto o niebo lepsze od GS500...zapewniam ze 60 konikow szybko Ci sie nie znudzi. Swietnie sie prowadzi, mało pali...Mam takową na sprzedaz przygotowana do sezonu.

ja natomiast zaproponuję Ci IDEALNY motocykl na początek, o 22 nieba lepszy niż wszystkie te zaproponowane powyżej, mianowicie SUZUKI MARAUDER GZ 125, moc całe 11 KM, piekny klasyczny wygląd (przyciaga uwagę), prowadzi się bardzo świetnie i bardzo mało pali (2,5 l/100km)... tak się przypadkiem składa, że posiadam taki motocykl i tak sie składa, że obecnie mógłbym go sprzedać, z żalem co prawda, ale przy odpowiedniej cenie czemu nie? (jakoś wytłumaczę żonie, że są pewne priorytety i że akurat jej motocykl nim nie jest)... oczywiście motocykl w pełni przygotowany do sezonu, po wszystkich srutach-tutach przeglądach i wymianach... dodam, że motocykl jest prawie nowy bo 2002 r. i nie musze nadmieniać, że oczywiście w prawie idealnym stanie... w razie czego wiadomość na priv. pozdr.

Edytowane przez zenoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast zaproponuję Ci IDEALNY motocykl na początek, o 22 nieba lepszy niż wszystkie te zaproponowane powyżej, mianowicie SUZUKI MARAUDER GZ 125, moc całe 11 KM, piekny klasyczny wygląd (przyciaga uwagę), prowadzi się bardzo świetnie i bardzo mało pali (2,5 l/100km)... tak się przypadkiem składa, że posiadam taki motocykl i tak sie składa, że obecnie mógłbym go sprzedać, z żalem co prawda, ale przy odpowiedniej cenie czemu nie? (jakoś wytłumaczę żonie, że są pewne priorytety i że akurat jej motocykl nim nie jest)... oczywiście motocykl w pełni przygotowany do sezonu, po wszystkich srutach-tutach przeglądach i wymianach... dodam, że motocykl jest prawie nowy bo 2002 r. i nie musze nadmieniać, że oczywiście w prawie idealnym stanie... w razie czego wiadomość na priv. pozdr.

Popieram pomysl z suzi chopper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam na sprzedaż swojego Kawasaki Eliminatoraz 97r. 22 tys km, którym jeżdzę od 3 lat - 30KM Vmax 150 km/h

Uważam, że idealnie nadaje się jako pierwszy motocykl, bardzo fajny i dynamiczny. Polecam. 500-86-05 05

Wiecej opisu o moim moto znajdziesz w dziale "Sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam! Chciałbym się podłączyć do tematu otóż niedawno odebrałem prawko i rozglądam się za pierwszą maszyną. Mam do kupienia okazyjnie Suzuki gsxr600 z 2005r. ale czytając te posty waham się. Moim celem jest właśnie albo to suzuki albo yamaha R6 też w granicach 2005r. I teraz pytanie czy te maszynki nadają się na początek? Dwóch znajomych zaraz po odebraniu prawka kupiło cbr600 i jak dotąd nie mieli żadnego upadku a jeżdżą już nimi ponad rok czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...