Skocz do zawartości

cagiva elephant 750


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, no to cena zajefajna, aż zazdoszczę normalnie:) . Jeśli sprzęt jest w stanie przyzwoitym to tylko lac i jeździć:)

Ja na razie kupiłem irydówki Denso bo mi przylewało czasem tylny gar przy zapalaniu a nie uśmiecha mi sie ciągle świecy wykręcać. Zrobiłem jakieś 150km i jest ok.

 

Jak chcesz coś o elefancie poczytać to zamiast googla używaj yahoo - znajdzie dość sporo, jak na ten motocykl, stronek. Jak znajdę chwilę to powklejam jakieś linki z moich poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poszukam,

 

ja właśnie wróciłem z pierwszej wyprawy, 500km w obie strony na działkę, sprzęcik sprawował sie zajebiście, ale pogoda masakra, w tamta strone 100km w deszcz a z powrotem zajebiscie mocny boczny wiatr;/ ale i tak jest git,,, teraz każdy weekend jakis trip sie szykuje;]

 

a naprawdę za tą cenę to ... rewelka;] opony, napęd, tylny hamulec nowe, silnik gicior,,, także, opłacało sie;]

 

za tydzien powtórka, na działke i tam tydzien jazdy po podlasiu,,,

 

pozdro;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dziś wiczorkiem coś wrzuce, bo wczoraj nie miałem czasu, a w pracy nie mam linków do stronek z poszukiwań.

 

Tak na szybko mi się jedna rzecz jeszcze przypomniała. Jakby ktoś zmieniał filtr powietrza i chciał zaoszczędzić, tudzież nie mógł go dostać to można założyć filterek od Cinquecento 900 (m.in.). Nie pamiętam w tej chwili numeru, ale chyba to jest AP022 z Filtrona. Minimalnie grubszy, pozostałę wymiary identyczne. Koszt: FeuWert 14zł:). Nie wiem czy e900 ma taki sam czy nie, ale można sprawdzić na stronie UFI wymiary i porównać z katalogiem Filtrona. Oba dostępne on-line:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś zmieniał filtr powietrza i chciał zaoszczędzić, tudzież nie mógł go dostać to można założyć filterek od Cinquecento 900 (m.in.). Nie pamiętam w tej chwili numeru, ale chyba to jest AP022 z Filtrona.

 

 

 

dobrze wiedzieć;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sluchajcie mam zajebisty problem, stopiło mi sie gniazdo bezpieczników razem z jednym bezpiecznikiem, drugi jest ok, naladowalem akumulaor i kontrolki sie palą, nie wiem od czego jest drugi bezpiecznik,,, mądra głowa zostawila elephanta na zapłonie przez dwa tygodnie,,, może wiecie gdzie mozna cos takiego dostac??? generalnie moto kręci ale nie pali bo tego drugiego bezpiecznika nie ma,,, co o tym sądzicie? a góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsta usterka w Elefantach. Trzeba usunąć to oryginalne gniazda bezpieczników, a w ich miejsce zastosować te nowszego typu (zapomniałem jak się nazywają ale chodzi o te gdzie stykami są dwie płaskie blaszki) W którymś z linków we wcześniejszym poście znajdziesz schemat elektro.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od włączonego zapłonu najczęściej pada cewka zapłonowa, ale skoro jest iskra to w elektryce raczej wszystko gra. Pompa paliwa jest podciśnieniowa więc spalić też się nie mogła, no chyba że masz założoną jakąś inną elektryczną. Zobacz czy świece masz mokre czy suche. Jeśli suche to brakuje paliwa (może to głupio zabrzmi, ale sprawdź czy masz otwarte kraniki) Czy kontrolka ładowania cały czas świeci się bez względu na położenie wyłącznika zapłonu?

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogły paść moduły albo impulsator. Jak będziesz szukał innych na podmiankę to pasują z Ducati SS750/900 gaźnikowych. Oczywiście przed założeniem porównaj symbole. Ale może lepiej oddać moto do jakiegoś polecanego serwisu? (może CafeRacer w Łomiankach)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...