Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

od wymiany do wymiany nic nie bierze aż dziw :P

 

miałem diversiona i łykał 200 ml na 1000 km

 

A mój Fazerek już polubił olej :lapad: Musze coś z tym zrobić przez zimę bo mnie to wkurza.

Ile masz przejechane spili...?

 

Pozdro

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to też sporo. Kurde nie wiem, ja się będę starał z moim coś przez zimę zrobić.

 

pozdro

dawid

 

 

jak kupiłem fazer miał przejechane 49500 i wymieniłem filtr i olej + regulacje , przejechałem 5500 i wymiana filtr i olej między wymianą zero dolewki teraz mam prawie 58000 i jeszcze nie dolewałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem fazer miał przejechane 49500 i wymieniłem filtr i olej + regulacje , przejechałem 5500 i wymiana filtr i olej między wymianą zero dolewki teraz mam prawie 58000 i jeszcze nie dolewałem :)

 

Szczęściarz...ja co tysiaka muszę dolewać od 100 do 200 ml....troche mnie to męczy...dziwie sie bo moto miał tylko 14 tyś km przejechane jak go kupowała, teraz ma jeszcze raz tyle, no ale może ktoś wcześnie o niego nie dbał :( i w tym czasie juz2 zmiany oleju. No cóż plecak i litr oleju na dolewkę zawsze ze sobą...razem jak butla z gazem :biggrin:

Jakoś nie zamierzam robić remontu silnika, prędzej go sprzedam i wymienię na nowszy model :buttrock: bez obrazy Panowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff ulżyło mi że nie tylko ja co 6 tyś. km wymieniam olej...bo już chciałam siebie posądzić o blondykowatość :biggrin:

Zresztą wymiana oleju to nie jest aż taki duży koszt-da się przeżyć, są inne bardziej opróżniające kieszenie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moto zawsze wymieniam co 6 kkm a w samochodach co 10 kkm tak już mam :icon_twisted: a koszty no cóż się ponosi i tyle :biggrin:

Ale po co? Skoro producent przewidzial wymiane co 10 kkm to wymiana co 6 kkm jest wyrzucaniem kasy w błoto. No chyba ze uzytkujesz moto w ekstremalnych warunkach(tor na przykład).Wedlug mnie lepiej trzymac sie interwałów zalecanych przez producenta,ale kupować najlepszy mozliwy olej i filtry-a nie jakies Motule 5100 i Fiflo ,jak to wiekszosc robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Skoro producent przewidzial wymiane co 10 kkm to wymiana co 6 kkm jest wyrzucaniem kasy w błoto. No chyba ze uzytkujesz moto w ekstremalnych warunkach(tor na przykład).Wedlug mnie lepiej trzymac sie interwałów zalecanych przez producenta,ale kupować najlepszy mozliwy olej i filtry-a nie jakies Motule 5100 i Fiflo ,jak to wiekszosc robi ;)

sugerujesz że Motul to zły olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A duzo w ogóle Ci pali? Mi spalal jakieś śladowe ilości-obchodziłem się bez dolewki ;)

 

Wszystko zleży od sytuacji, ale potrafi naprawdę sporo. Przez zimę zrobię mu remont albo kupie silnik z innego po glebie. Jakoś nie widzi mi się go tak sprzedawać bo sam nie chciałbym takiego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...