Skocz do zawartości

yamaha fazer 1000 - ilu nas jest


Rekomendowane odpowiedzi

@zajc

Niby masz racje, ale to ja powinienem decydowac czy chce zrobić sobie postój, mniej wiecej w którym miejscu a nie mój tyłek. A co do tankowania i postojow z nim związanych. Przy moim stylu jazdy jestem w stanie na pełnym zbiorniku przejechać bez problemu 300km, a zajmuje to troche więcej czasu niż 1,5h.

Wiem, że nic na siłę ale i tak z tym siodłem musze coś wykombinować.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę osób zajmuje się przeróbkami takich siedzeń, większość tapicerów samochodowych wykona coś takiego, podjedź do jakiegoś i zagadaj on Ci doradzi, co tam wsadzić żeby było komfortowo dla Twojego tyłka, no i takie siedziska wyglądają efektownie i można zrobić stopniowanie co by plecaczek się nie zsuwał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na baku robi się 300 km, to tylko w emeryckim tempie, więc "image" będzie OK :wink:

 

Mnie nie zależy na jakimkolwiek "image" tylko na wygodzie. A żeby jeszcze więcej dać Ci do myślenia to dodam, że bak starcza mi prawie zawsze na 350km. "Rekord" to prawie 400 ale wtedy było naprawdę emerycko chociaż z żoną i bagażami ale warunki jazdy były beznadziejne.

 

pozdro dla tych szybszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitać !!! Po wielu zawirowaniach związanych z moim poprzednim moto postanowiłem ujarzmić bestie i mój wybór padł na kilo Fazera. Sprzęt jest świetny. Ma dużo akcesoriów, m.in. podwójny wydech IXIL z db killerem, aluminiowe sety ABM, kiere oraz craschpady LSL, przewody hamulcowe i chłodzące w stalowym oplocie itp. ogólnie moto powala na kolana :buttrock:

po zakupie zrobiłem 100 km do domu, zmarzłem jak cholera ale jazda wszystko zrekompensowała :crossy:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać !!! Po wielu zawirowaniach związanych z moim poprzednim moto postanowiłem ujarzmić bestie i mój wybór padł na kilo Fazera. Sprzęt jest świetny. Ma dużo akcesoriów, m.in. podwójny wydech IXIL z db killerem, aluminiowe sety ABM, kiere oraz craschpady LSL, przewody hamulcowe i chłodzące w stalowym oplocie itp. ogólnie moto powala na kolana :buttrock:

po zakupie zrobiłem 100 km do domu, zmarzłem jak cholera ale jazda wszystko zrekompensowała :crossy:

Z Poznania go kupiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od Darka z Poznania. Znacie się? Naprawdę w porządku facet.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to nie ukrywam, że po pierwszej jeździe miałem pełne gacie ze strachu :) lecz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie ;)

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od Darka z Poznania. Znacie się? Naprawdę w porządku facet.

Jeżeli chodzi o sprzęt, to nie ukrywam, że po pierwszej jeździe miałem pełne gacie ze strachu :) lecz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie ;)

Nie, nie znamy się-ale widziałem ten sprzęt parę razy w Poznaniu i rozmawiałem jakoś na początku sezonu z właścicielem pod Motorownią. Bardzo doinwestowany sprzęt-i dzięki temu ma usuniętą największą wadę tego sprzęta, czyli za mały prześwit. Jeszcze mu wstawić dobry amor na tył i zmienić spręzyny z przodu i masz sprzęt kosmiczny :D Bardzo dobry zakup ,gratuluje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja zapytam bo to chyba nie tajemnica, a interesuje mnie to mocno, ile dałeś ostatecznie? śledzę fazery na alledrogo i nie tylko już od dłuższego czasu bo sam chce zakupić takowego

nie jest to aż tak istotne. Najważniejsze, że jestem zadowolony i sprzedający również :cool:

 

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...