Skocz do zawartości

Peosze o parade


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż aktualnie zrobiłem sobie prawko a1:) i chciałbym kupić motocykl pojemności do 600ccm max!chodzi mi o jakiegoś turystyka ostatecznie scigacza:P Mam do wydanie jedyne 5000zł ale powinno wystarczyć. proszę was o pomoc jakie moto by było najlepsze, na co mam zwracać uwagę przy zakupie:)

 

Pozdrawiam i Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż aktualnie zrobiłem sobie prawko a1:) i chciałbym kupić motocykl pojemności do 600ccm (...)

 

Twoje uprawnienia jakoś nie przystają do planów. albo jedne, albo drugie wymagają korekty

ogólne informacje na co zwracać uwagę już są, wystarczyło się rozejrzeć po forum... co jeszcze ciągle wypadałoby zrobić. na wstępie jeszcze kilka baaardzo ogólnych wskazówek do efektywnego korzystania z niego

co do poszukiwania i kwoty... zapoznaj się z kilkoma analogicznymi tematami z tego zakresu, podobne zapytania już były roztrząsane - za 3, za 4...

 

natomiast poważnie traktując sprawę: sugerowałbym mimo wszystko raczej zakup jakiejś 125... konsekwencje za brak prawka to jedno, ale w przypadku poważniejszych zdarzeń - których wystąpienia wykluczyć nigdy się nie da - może być naprawdę nieciekawie. przemyśl to jeszcze

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kolega zechce pochwalic sie w jakiej szkole nauki jazdy sie uczyl skoro nie powiedziano mu, ze uprawnienia A1 sa na motocykle do 125 ccm i 11kW = 15 KM. na wszystlo co wieksze potrzeba kat. A

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...