Skocz do zawartości

Doświadczenia z AUTO CASCO... (autocasco dla motocykla)


Gość lis_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mógłby ktos mi pomóc bo robię małe rozeznanie. Chodzi mi o wyskość składki, moze jest tu ktoś z Allianz albo z ubezpieczalni co oferuje dobry pakiet??? INteresuje mnie OC, AC, NW dla yamaha xvs 1300, 2008 wartyość ok 33tys, na oc mam pełne zniżki w pzu. prawko od 98 roku, od tego tez roku bezszkodowa jazda, AC nie miałem nigdzie, z góry dzieki za ew. odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

 

Wyslij zapytanie - dadza Ci oferte w Allianz, PZU i Warta (reszta chyba nie ma AC na moto). Bedziesz mial pelen przekroj ofert na rynku.

Albo mozesz z Iskra z forum zagadac - to podobno agentka (ubezpieczeniowa) i moze cos taniej zalatwic.

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktos mi pomóc bo robię małe rozeznanie. Chodzi mi o wyskość składki, moze jest tu ktoś z Allianz albo z ubezpieczalni co oferuje dobry pakiet??? INteresuje mnie OC, AC, NW dla yamaha xvs 1300, 2008 wartyość ok 33tys, na oc mam pełne zniżki w pzu. prawko od 98 roku, od tego tez roku bezszkodowa jazda, AC nie miałem nigdzie, z góry dzieki za ew. odpowiedź

 

dzwoniłem do mojej agentki i najlepsze teraz OC z AC daje PZU !

 

przykładowo z 60% znizki pakiet na hondę vtx 1.3 2007 to 1300zł. Bez pakietu, czyli samo AC - 1600zł.

kumplowi liczyła na yamahę facer 600 z 2007 pakiet -900zł.

 

rozbój w biały dzień, wiem ze moto łatwo ukraść, ale autko jeszcze łatwiej...a pakiet za samochód warty 50 koła płacę 2100zł. Kogoś chyba popier... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbój w biały dzień, wiem ze moto łatwo ukraść, ale autko jeszcze łatwiej...a pakiet za samochód warty 50 koła płacę 2100zł. Kogoś chyba popier... :banghead:

 

weź pod uwage że AC nie płacisz tylko od kradzieży. na moto jest dużo większe prawdopodobieństwo uszkodzenia pojazdu.

 

Ja dzwoniłem do allianz, xvs 1300 na 33 tys OC+AC+NW coś koło 2450. Z tym PZU to nie chce mi sie wierzyc, no ale skoro tak Ci mówili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do mojej agentki i najlepsze teraz OC z AC daje PZU !

 

przykładowo z 60% znizki pakiet na hondę vtx 1.3 2007 to 1300zł. Bez pakietu, czyli samo AC - 1600zł.

kumplowi liczyła na yamahę facer 600 z 2007 pakiet -900zł.

 

rozbój w biały dzień, wiem ze moto łatwo ukraść, ale autko jeszcze łatwiej...a pakiet za samochód warty 50 koła płacę 2100zł. Kogoś chyba popier... :banghead:

 

 

Ja w styczniu ubezpieczałem kawe w PZU OC+AC+NW - 1200 zł nie cały z tym ze mam komplet zniżek + coś tam za wiek.

Edytowane przez majkelek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja w styczniu ubezpieczałem kawe w PZU OC+AC+NW - 1200 zł nie cały z tym ze mam komplet zniżek + coś tam za wiek.

 

Warto dodać na jaka kwotę kto ubezpiecza. Ja ubezpieczyłem moto na 30tys w http://www.ptu.pl/?page=1043&group_id=5831...4&prod_id=62557 i wyszła mi na cały rok pakiet OC, AC, NNW, Assistance 2100zł. Moto 2007 rok, bez zniżek na AC. W allianz mi policzyli koło 2600. W to miejsce wykupie jeszcze DAS,a za 240 zł i i tak jestem do przodu.\ Dzwoniłem do PZU - dostałem kalkulację na ponad 4 koła.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem z ciekawości kalkulację AC w PZU dla:

Kawasaki ZX12R '01 kwota ubezp. 12000

kierowca 25 lat 2 lata bezszkodowej jazdy z AC

 

W PZU 2800zł (łapie mnie jeszcze zwyżka bo nieukończone 26lat)

W PTU 1200zł (nie ma już zwyżki za wiek, ale dalej 10% wartości mimo że mam u nich auto). Byłoby lepiej jakby kierownik miał >37lat, i jeździł czopkiem (mają jakiś niezły pakiet dla turystyków).

 

Ogólnie to nie rozumiem, dlaczego stawki AC dla moto do 3 lat wynoszą 5% wartości a dla 9letnich już 10% wartości. Bo zwiększonego zainteresowania złodzieji to raczej nie ma, nie sądzę też, bym chciał specjalnie położyć moto - bo ma już 9 lat, to co mi tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...