Skocz do zawartości

To juz nie to co kiedys....


Rekomendowane odpowiedzi

Jest w tym sporo racji, jednak podział na marki mi także wydaje się nie trafionym pomysłem.

Ktoś wcześniej napisał, że specjaliści już tak często nie piszą. Wytłumaczenie jest proste. Dorośli i pozakładali rodziny a z hobby którym jest motocykl zrezygnowali na rzecz praktycznych 4 kółek. Takie jest życie w Polsce i nasza szara rzeczywistość. a do tego teraz jeszcze ten kryzys :banghead:

 

 

co ty gadasz prawdziwa miłośc nie umiera :biggrin:

 

ja jestem najlepszym tego przykładem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche czasu upłyneło zanim żona zrozumiała że lepszy motor niż szlajanie sie po barach :biggrin:

 

Co by nie mówić, wyrozumiała niewiasta to też ważny czynnik powrotu. Bo ja osobiście nie miałbym takiej frajdy z latania jaką mam gdyby nie "błogosławieństwo" mojej jedynej :biggrin:

 

 

btw. Właśnie dojrzałem mój avatar wyżej :D za moją głowę się płaci kolego, oddawaj mi głowe morderco ! ;P

 

Twoja głowa jak widzisz już ustrzelona a kasa za nią puszczona z dymem przez moto - bo ja tylko kasuje gości - za nic nie płacę :cool: ( a swoją drogą słabo za Cię płacili- mało tego było :crossy: ) Pzdr dla ciebie, bliźniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słabo mi się robi jak czytam dyskusję na temat jaki motor kupić i gość pisze że chce KTM EXC a tu mu tłuką do głowy ze lepsza będzie DR 350 z 93r albo że XR 600 ważąca 140kg jest hard enduto dużo lepszym od tego EXC...

Ja widzę 2 przyczyny, pierwsza to to co napisał Gawron, czyli po prostu za dużo tu jest teraz "speców" którzy nie za bardzo wiedzą co mówią, a druga to forum MotoX którego popularność przez te kilka lat mocno wzrosła, przez co większość ludzi bardziej poważnie bawiących się w enduro/mx przeniosła się tam.

Ale punktem zwrotnym był ten podział forum na marki, moim zdaniem bez sensu i czas to potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę 2 przyczyny, pierwsza to to co napisał Gawron, czyli po prostu za dużo tu jest teraz "speców" którzy nie za bardzo wiedzą co mówią, a druga to forum MotoX którego popularność przez te kilka lat mocno wzrosła, przez co większość ludzi bardziej poważnie bawiących się w enduro/mx przeniosła się tam.

Ale punktem zwrotnym był ten podział forum na marki, moim zdaniem bez sensu i czas to potwierdził.

Kilku prawdziwych "speców" już się nie udziela,więc teraz każdy udaje takiego i połowa tego forum to bzdury( nie obrażając nikogo) sam nie pisze wiele pożytecznych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ja z taką małą prośbą do moderatorów...

Dawniej był przyklejony w dziale "enduro/motocross..." temat w którym wpisywało się informacje o planowanych imprezach sportowych typu nazwijmy to ogólnie "offroad" - głównie amatorskich. Zdaje mi się że przydałoby się przywrócić taki temat? Jak myślicie?

Jest dużo imprez typu "enduro o puchar wójta Pcimia Wielkiego", na których można legalnie pośmigać w terenie a o których wiadomo....że się odbyły. Wcześniej (często też później) nigdzie informacji nie można znaleść....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...