Skocz do zawartości

zdążyłem przed sezonem


letek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam mój nowy projekt.

zdj:

zdjęcie 1

zdjęcia 2

zdjęcie 3

 

jawę kupiłem na jesieni, została pomalowana i odświeżona, jest to model 634 w wersji lux (orotomierz, chrom na błotnikach). brakuje jeszcze kilku drobnych elementów. mam nadzieję że się podoba.

pozdrawiam :crossy:

Edytowane przez letek

owca-czarna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się :lalag: , gratulacje :)

 

Widać, że pracy włożonej full (a masz jakieś foty ze stanu "przed"?) i dopieszczona i ona i wózek (że brak tych drobiazgów - gdzieniegdzie śrubek i napisów aż w oczy kłuje) ;)

Fajnie się ogląda efekt tego, że ktoś czasu zimowego nie zmarnował :clap:

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolego genialny motocykl...prezentuje sie wysmienicie!:-) :flesje:

 

Chetnie bym zobaczyl jakies fotki przed renowacja,i podczas prac :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi dobra sprawa taka jawa z koszem... Szkoda, że tak ciężko je dostać, sprawiłbym sobie taką coby móc z moim suczyskiem jeździć. Bo inaczej to ciężko połączyć 2 pasje - psy i motocykle....

Pieknie odrestaurowany :clap:

Poszukaj kosza na czeskim Aukro.

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam mój nowy projekt.

 

jawę kupiłem na jesieni, została pomalowana i odświeżona, jest to model 634 w wersji lux (orotomierz, chrom na błotnikach). brakuje jeszcze kilku drobnych elementów. mam nadzieję że się podoba.

pozdrawiam :crossy:

 

Mialem taka tylko z nowszym silnikiem ( wersje przejsciowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ładny Jabcok. :biggrin: Remoncik robiłeś? Szczegółów jej brakuje fakt. Napisy na pokrywach to oczywista sprawa. Ale są elementy które szpecą i żeby moto powalało na kolana wyglądem to musisz odświeżyć bębny hamulcowe z dźwigniami,podnóżki, napinacze łancucha i nakrętki kół, szprychy i wyszkiełkować (lub spolerować na jedwab) blok silnika bo taki poplamiony i szaro-bury psuje efekt. No i chlapnij cylindry na czarno. :biggrin:

 

Wydechy też masz czerstwe. Otwory trzymające końcową wkładkę są rozbite dzięki czemu całość wraz z ozdobnymi nakładkami odstaje od tłumika i szpeci czarną szparą. Wydechy TS-ki wymagają dośc dużo zabawy, trzeba zwrócić uwagę na wszystkie uszczelki pomiędzy dużymi płytkami na wkładzie tłumiącym oraz na odpowiednie dokręcenie końcowej wkładki śrubkami po bokach. Bez tego wydechy będą się luzować i dzwonić aż w końcu zgubisz któryś wkład na drodze. :biggrin:

 

Z tymi drobiazgami Jabcok będzie dosłownie idealny. :biggrin: Wogle to podziw za osiągnięty efekt.

 

PS. Stare silniki są lepsze niż nowsze TS-ki. :buttrock: Pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...