Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boowa, ja rozumiem, że na początek trzeba sobie nabić licznik postów, ale to kolejny przypadek gdzie się ośmieszasz :icon_razz:

nie ma takiej możliwości, żeby dorzucenie kilkudziesięciu kg suchej masy pozostało bez wpływu na prowadzenie. gs500 waży 170kg, xj900 - 240: co Ty kurde chłopie pierniczysz, że się poręcznie będzie taki klocek prowadzić? odkąd ten motocykl powstał wszyscy twierdzą, że jest dokładnie odwrotnie - więc nie rób tu chłopakowi wody z mózgu

BTW przez grzeczność już nie zapytam o Twoje doświadczenie na motocyklu, bo teksty że gs500 "się po miesiącu znudzi" dowodzą kompletnego braku kompetencji w tym zakresie

jsz

ehh.. na kazdym forum widze to samo..

 

akurat tej różnicy 70kg nie czuć chłopcze bo w xj środek ciężkości jest dużo niżej..

nie wypowiadaj sie na temat moich kompetencji bo ich nie znasz, a na pewno nie mogą oone być oceniane na podstawie ilości postów na forum, a patrząc na to co ty piszesz to uważam że jest właśnie odwrotnie proporcjonalnie..

dziwi mnie na tym forum brak poszanowania zdania innych, albo można mówić tylko to co inni ludzie, albo trzeba mysleć..

ja uważam że szkoda pieniedzy i czasu na motor typu gs 500e bo to kupa i tyle.. kto uważa inaczej ma do tego prawo i ja tego ani nie próbuje podważać ani kwestionować, natomiast mogę się tutaj wypowiadać tak jak każdy inni bez względu czy tobie czy komus innemu sie to podoba czy nie..

 

na podsumowanie do głónego tematu powiem tyle:

znam dziewczyne (delikatna kobieta, szczupła i koło170cm wzrostu) ktora jezdzi cb500 od zeszłego roku i juz w po kilku miesiącach rozglądała się za większym motorem, bo 500 jest słaba i mała.. co do spalania, to wiem że wypada gorzej niz bandit, a opłaty i koszty rejestracji te same.. jeżeli kobieta tak uważa to to co pisze ma pomóc nie popełnić takiego błędu, zwłaszcza kolesiowi

 

wypowiadam sie bo jeździłem gs500 (bardzo dużo) i cb500, jak również xj600 i xj900, dlatego jeszcze raz mówie:

szkoda kasy i czasu na te motory, bo jeżeli ktoś siedział już na motorze i potrafi panować nad prawą ręką, to warto dozbierać trochę pieniędzy i wsiąść na moto pokroju bandita 600

Edytowane przez Boowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. na kazdym forum widze to samo..

 

akurat tej różnicy 70kg nie czuć chłopcze bo w xj środek ciężkości jest dużo niżej..

nie wypowiadaj sie na temat moich kompetencji bo ich nie znasz, a na pewno nie mogą oone być oceniane na podstawie ilości postów na forum, a patrząc na to co ty piszesz to uważam że jest właśnie odwrotnie proporcjonalnie..

dziwi mnie na tym forum brak poszanowania zdania innych, albo można mówić tylko to co inni ludzie, albo trzeba mysleć..

ja uważam że szkoda pieniedzy i czasu na motor typu gs 500e bo to kupa i tyle.. kto uważa inaczej ma do tego prawo i ja tego ani nie próbuje podważać ani kwestionować, natomiast mogę się tutaj wypowiadać tak jak każdy inni bez względu czy tobie czy komus innemu sie to podoba czy nie..

 

na podsumowanie do głónego tematu powiem tyle:

znam dziewczyne (delikatna kobieta, szczupła i koło170cm wzrostu) ktora jezdzi cb500 od zeszłego roku i juz w po kilku miesiącach rozglądała się za większym motorem, bo 500 jest słaba i mała.. co do spalania, to wiem że wypada gorzej niz bandit, a opłaty i koszty rejestracji te same.. jeżeli kobieta tak uważa to to co pisze ma pomóc nie popełnić takiego błędu, zwłaszcza kolesiowi

 

wypowiadam sie bo jeździłem gs500 (bardzo dużo) i cb500, jak również xj600 i xj900, dlatego jeszcze raz mówie:

szkoda kasy i czasu na te motory, bo jeżeli ktoś siedział już na motorze i potrafi panować nad prawą ręką, to warto dozbierać trochę pieniędzy i wsiąść na moto pokroju bandita 600

Tak jak Ty i Twoja szanowna koleżanka to z reguły wypowiadają się osoby, których jazda ogranicza się do odkręcania na prostych. A z mistrzami prostych się nie dyskutuje :biggrin:

P.S A że Bandit i CB 500 palą tyle samo podczas postoju w garażu to jestem w stanie uwierzyć. Tylko porównaj kiedyś spalanie podczas jazdy jeszcze i wtedy napisz :icon_mrgreen:

A jeszcze odnośnie tego niższego środka cięzkości. To może kolega ma XJ z silnikiem boksera i stąd ten inny rozkład mas? Bo innego powodu nie potrafię sobie wyobrazić... Naprawdę zabawny z Ciebie chłopak Buła :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak z serialu " Mistrzowie prostej, Buła i spóła"

 

Szanujm sie koledzy! Każda wypowiedz jest różna ilu uzytkowników . A co do tematu to uważam że jeśli znajdziesz tylko motocykl w naprawdę dobrym stanie to nie bedzię ważne czy to bedzie gs, xj czy gpz ponieważ bedziesz jeżdzil , a to chyba jest najważniejsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Łukasza (tego z motoimport) osobiście i tylko dlatego mam jego link podpisie (tzn mam do gościa zaufanie). Moto jakie jest każdy widzi, ja wiem że człowiek nie wciska kitu. Np, do tego M1800 sam mu ściągałem ze stanów części do sprzęgła, bo choć coś tam chodziło, to nie chciał siary upychać po ludziach.

 

Co do moto - powyżej dobrze ludzie mówią, tzn, 500-600 jest dobra na początek (pierwsze parę lat), a potem sam będziesz wiedział. Co do eksploatacji to ciutkę tańsze są 2 cylindrowe - regulacje, gaźniki, świece, - wszystko taniej wychodzi, bo tylko x2.

 

Masz czas, jeszcze kupa śniegu leży. Jak śnieg spłynie to mogę pooglądać te motorki, ale na razie nie wyjadę (ponad pól metra śniegu przed szopą.. :D)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...