Skocz do zawartości

- zrób sobie sprzęta...


Rekomendowane odpowiedzi

no jaaaaaa wlasnie sobie sciagnalem R1, razem z instrukcja.... to jest masakrycczne!!! ile nad tym siedziales? kurcze, podziwiam Cie, nie wiem czy dam rade, wyglada na cholernie trudne. Powiedz jakiego kleju uzywales... jaki kupic zeby nie byl za drogi i zeby byl dobry? Nie wiem czy sie smiac czy plakac... chyba w to wchodze ale nie wiem czy sie szybko nie poddam :D nie mam cierpliwosci do takich rzeczy :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam smarowałem klejem marki "Klej szewski" I wychodzi nawet wporzo. Nie marze się i szybko łapie. Jeszcze nie skończyłem ale jak narazie jestem zadowolony z postępów :D Jak mam w perspektywie zrobienie silnika albo razmy z R1 czy powycinanie "nadkładek" z opon to mi sie odechciewa, ale pare dni przerwy i znowu sie za to wezme. :D Szkoda że nie mają jakiś Endurasów np DT LC2 hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mistrzowie!

...dająć mojego posta o tych modelach nie liczyłem, że kogoś to zainteresuje.

W przeszłej młodości człowiek coś tam sklejał, statki czołgi samoloty, i cholera ubolewałem, że nikt nie projektuje papierowych modeli motocykli.

I nareszcie są!!! :D

To jest fajny temat aby zbudować coś własnego, streeta lub ratbika. Przecież nie musisz od razu robić seryjnego sprzeta, nie?! Masz koła, silnik, ramę, no zbiornik - aresztę robisz sam! :D

A co do kleju to wszelkie kleje superglut szybkiego łączenia są dobre do łączenia lusterek, kierunków w tym modelu.

Dalej: jak już wytniesz części to warto przed sklejeniem brzegi części pociągnąć czarnym markerem, nie będzie widać białych krawędzi kartki, np na oponie. Dałem też węże hydrauliki z oprawek kabelka 1.5mm.

Ramę pociągnełem srebrolem, a na koniec bezbarwny Acryl Lack w sprayu coby kolorki były żywsze i wilgoć nic nie zwichrowała.

 

pozdrawiam, robert.96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...