Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ODTJ to jednak trochę co innego. Choć Lubelski z hopoką - znakomity. Naparzać więcej niż 15 minut da się. inaczej ni dojechał bym po bułki. Do sklepu mam daleko.

W sierpniu Duszan Team organizuje wyścig Iron. 4h. I to mnie zachwyca. Taka turystyka torowa. Ale jeszcze drożej.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co radom w weekend 190PLN??? :blink:

toż to kogoś popierdoliło chyba... :banghead:

 

no trochę mniej - 170 cały dzień i patrząc po frekwencji taniej nie będzie. Przeliczając na godziny jazdy (jeśli nie trafisz na podział na grupy, który jest rzadko), to na poł dnia masz 4 godziny non stop, a na jastrzebiu za 250zł masz 6-7 sesji x 15min przez cały dzien.

Edytowane przez 1qazse4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Naprawdę rzadko teraz bywam na torach asfaltowych, ale bywam.

Powiedzcie mi, co ma w sobie tor w Radomiu że przyciąga rzesze tępych kmiotów?

Jedna osoba sie wyjebie, to zaraz co najmniej pięc innych motocykli stoi w tym miejscu. Stoi grupa na zewnetrznej zakrętu i uprawia kółko dyskusyjne, a przynajmniej za gapiów robią. Jakoś na innych obiektach tego nie ma, wszyscy zainteresowani zjeżdżaja z toru, a trening jesli to mozliwe trwa dalej. A w Radomiu nie, korek się na torze musi zrobić. Nie wiem co jest takiego niezrozumiałego w tym ze nie wolno zatrzymywać się na nitce toru?

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...