Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ludziom robi się niedobrze, nie dlatego że patrzą pod koło, a dlatego że przekręcają głowę względem horyzontu.

 

Nie tylko. Ciągną też wzrokiem po zakręcie zamiast patrzeć na wyjście.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SsOJ0G1psUA&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś sie rzygać chce na Radomiu to nauczyć się w zakret patrzeć trzeba a nie łykać prochy

Zabawny jesteś. Niektórzy tak mają, że jak wsiądą na prawy fotel samochodu, to po 3 minutach jest niewesoło. Na pewno też patrzą nieprawidłowo a asfalt przed samochodem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni się czepiają Sherman (btw - ile km masz już nakręcone? zakład trzeba będzie rozstrzygać w tym miesiącu ;) )

 

Ja też mam bardzo silną chorobę lokomocyjną - na tylnym siedzeniu samochodu nie pojadę w ogóle, na pasażera z przodu też niezbyt daleko i tylko z osobą która płynnie jedzie - tzn. bez hamowań i przyspieszeń zbytnich... ja mam problemy nawet w pociągu :( - wniosek - mogę tylko być kierowcą :D więc na moto na szczęście nic mi nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman a ty jedziesz w piątek?

Niwy a ty jedziesz w piątek?

Kivi a ty jedziesz w piątek?

Piórko a ty jedzie w piątek?

Marc a ty jedziesz w piątek?

Teo a ty jedziesz w piątek?

Błażej a ty jedziesz w piątek?

 

Ten czy nastepny? Bo Krzywy mowil mi o nastepnym. Mialem jechac w ta srode, ale rozchorowalem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł ewrybady, mialbym prosbe do osob, ktore beda w najblizszym czasie w Radomiu - chodzi o te nieszczesne crash pady, do ktorych musialbym wiercic otwory w owiewkach... gdyby ktos pamietal to niech zapyta czy wystarczy taka nakladka: http://www.ebay.pl/i...984.m1423.l2649 bo rozumiem, ze chodzi o ew. wycieki.

wiem, ze moge zadzwonic...ale chcialbym info od tego goscia, ktory wpuszcza na tor. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o olej ale też o asfalt. Jak go uszkodzisz przy glebie to niby sam masz płacić za naprawę, co dla mnie jest bzdurą, ale po co ryzykować a potem się kopać z koniem? Jimi11 wjechał z klatką "na własną odpowiedzialność". Parodia jakaś, widocznie nie mieli jeszcze prawnika na torze.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...