Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, jak słoneczko:)

Zazwyczaj wywracają sie motocykle wyposażone w gmole, ponieważ nim sie zawadza przy złożeniach najszybciej.

Widziano kilka szlifów właśnie przez podparcie sie moto na gmolu i utracie przyczepności.

Ot-choćby Vatzeque:)

Dość jasno czy rozjaśnić?

 

A za slajdery to całe szczęście - nie dość, że wieś tańczy i śpiewa, i działanie to jest słuszne choćby ze względu na walkę o odrobinę dobrego smaku, to jeszcze nie wiadomo, czy to poprzednik przypadkiem nie zawadza gmolem czy inną centralką i za chwilę się wyglebi.

Edytowane przez ajriszkofi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jak słoneczko:)

Zazwyczaj wywracają sie motocykle wyposażone w gmole, ponieważ nim sie zawadza przy złożeniach najszybciej.

Widziano kilka szlifów właśnie przez podparcie sie moto na gmolu i utracie przyczepności.

Ot-choćby Vatzeque:)

Dość jasno czy rozjaśnić?

 

Wstrząsające :bigrazz:

 

P.s Błażej z tego wynika że jesteś pozbawiony dobrego smaku, bo masz iskrzące slidery. To straszne.

Bojkotujmy firmę Wizz na FB.

 

To nie wiesz że Ajrisz jest wyrocznią jeśli chodzi o dobry smak? Poza tym zna się na fotografii jak mało kto. W ogóle pasowałaby do mrbravo, on też na wszystkim zna się najlepiej :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za slajdery to całe szczęście - nie dość, że wieś tańczy i śpiewa, i działanie to jest słuszne choćby ze względu na walkę o odrobinę dobrego smaku, to jeszcze nie wiadomo, czy to poprzednik przypadkiem nie zawadza gmolem czy inną centralką i za chwilę się wyglebi.

 

Cóż, życie pełne jest przerażających rzeczy, a takie slidery Wizz to już pełny hardkor. Dobrze, że w trakcie jazdy ich nie widzę bo gleba murowana :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa jeszcze wymagania oprocz crashpadow?

 

 

Czy moim bandziorem to w ogole mam po co sie tam do was pchac czy bez sporta nie ma to sensu?? :P

W tamtym roku latałem z kolegą co jeździł bandziorem 650 wodniak i całkiem mu tam szło bardziej może turystycznie niżeli sportowo ale jakoś dawał sobie rade. Gdyby miał troszkie lepsze opony pewnie pozwoliło mu by ciut szybciej a tak to w sumie przy prędkości turystycznej już opony po zamykał.

tyle że na seryjnym wydechu też mocno nie położysz motocykla.

Dwa to jest jeszcze opcja wiedzy i umiejętności jak jechać max szybko z jak najmniejszym złożeniem, dobry driver ogarnie takim banditem nie jednego ściga..... Ale tak naprawde chodzi o to by trenować oglądać foty analizować słuchać dobrych podpowiedzi i dalej trenować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj i się wywiedziałem. Crashpady musza być. Klatka tylko taka, która w razie upadku nie zniszczy asfaltu - mozna i wziac ostra, ale jednoczesnie odpowiedzialność cywilną... Wiec suma sumarum musze jeszcze doczepic slizgi do klatki.

 

Swoja droga jest tu ktos kto ma zdjecia z dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w piątek na II sesji, która zaowocowała kraszem dwóch motocykli. Ja wpadłem raz w kartofle, ale wszystko obyło się pod kontrolą.

Zakwasy, zakwasy i zakwasy. Wczoraj i dzisiaj czuję się jak po koń po dobrym łesternie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukat od wewnętrznej wszedł pod łokieć Tomkowi na BMW, ale albo go wyniosło albo się uślizgnął i go podciął. Jechałam za nimi, ale dokładnie nie widziałam.

Ogólnie było paru gości z wyścigowym zacięciem.

Ktoś robił zdjęcia - są jakieś?

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...