Skocz do zawartości

Auto-Marko Marek Kopcza Legnica - NIE POLECAM!


Rekomendowane odpowiedzi

Auto-Marko Zakład Elektromechaniki Marek Kopcza

59-220 Legnica, Koskowicka 10

Tel.: 076 866 46 67

 

Stanowczo nie polecam! Pojechałem (E46, 323) z lekkim stukaniem w elektornice po lewej stronie - partacz najpierw zgadywał co to jest przez 3 dni, podpiął auto do komputera skasował błedy i stwierdził, że stukała sonda lambda, potem stukanie dalej występowało - po 2 dniach postoju stwierdził że recyrkulator spalin, potem już ja do niego pojechałem z gotową odpowiedzią z forum bmw - elektorozawór nagrzewnicy - powiedział, że nie ma teraz terminu, byłem dzisiaj i powiedziałem żeby oddał pieniądze, które skasował za pierwszym razem - 150 pln bo zmieniam mechanika, bo nie mam czasu czekać w nieskończoność, na co stwierdził, że mimo nie usunięcia usterki kasy nie odda, bo tyle bierze za podpięcie komputera.

 

Miał naprawić - jak sam powiedział na pewno wyjdzie po podłączeniu do kompa - i chciał wymienić sondę lambda za 400 zł... dobrze, że ktoś z forum bmw napisał, co stuka, to mogłem mu powiedzieć. Szkoda gadać. A do tego jak dzisiaj poprosiłem go o rachunek to powiedział, że pieniądze dostał w zeszłym roku i nie da. Zwróciłem się już w tej sprawie z zapytaniem do urzędu skarbowego, czy mógł tak zrobić. Czekam na odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś go uprzedzić, że pójdziesz z tym do urzędu skarbowego, pewnie poszedł by na jakąś ugodę :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...