Skocz do zawartości

Drugi Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich gorąco!

 

Klub Motocyklistów PŁ zamierza w dniu 23 maja zorganizować Drugi Motocyklowy Konkurs Sprawnościowy, który będzie się odbywał w Łodzi.

 

Formuła konkursu podobna jak w zeszłym roku czyli sprawdzamy swoje umiejętności jazdy, orientowanie w terenie, wiedzę z zakresu motoryzacji, oraz sprawności manualno-fizycze;)

 

W programie dwie konkurencje sprawnościowe, trasa na orientację oraz sporo niespodzianek. Mamy nadzieję że sponsorzy będą tak hojni (albo i bardziej) jak w zeszłym roku - przypomnę że firma Mttr przekazała na nagrody mnóstwo ciuchów, kasków, buzerów i innych przydatnych motocykliście ciuchów, X-bike komplet nowych kapci, a Grandys Duo - kosmetyki motocyklowe, i miejmy nadzieję że będzie jeszcze lepiej w tym roku.

 

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły odnośnie programu, konkurencji każda rada będzie przemyślana.

 

fotki z poprzedniej edycji na stronie:

http://moto.7ds.pl/galeria2/albums/41/index.html

 

Pozdrawiam Tazu:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na tego posta. Bardzo chcialem wziac udzial w pierwszej edycji, ale zdeterminowany taksowkarz pokrzyzowal moje plany. Mam nadzieje, ze w tym roku nic nie stanie mi na drodze. W kwestii poprawek nie bede sie wypowiadal bo nie wiem jak wygladala pierwsza edycja.

 

P.S.

 

Zeby nie bylo zbyt rozowo, to nalerzy Ci sie kolego opieprz. Po zamieszczeniu filmu z przejazdu PROCa obiecales umieszczenie w necie pozostalych filmow, jak tylko uporasz sie z sesja. Minal prawie rok. Dluga ta sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz rację odnośnie filmu ale:

 

1. z zaiwaniania Proca to nie ja filmik zamieszczałem;)

2. jest film z PMKS ale zajmuje 2x4GB a ja motocyklistą jestem a nie informatykiem... z informatykami nie idzie się dogadać odnośnie przekonwertowania na mniejszy format, więc sorry siła wyższa.

3. na film sam czekałem duuuużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo jazdy kategorii A ale tak myślę ze chyba motocykl tez by się przydał mimo wszystko :P

 

W zeszłym roku tez chciałem wziąć udział ale mi technologia pokrzyżowała plany (Japońska :P ) W tym roku mam nadzieje ze poskładam motocykl do maja :D :P i poniekąd nie połamię się znowu .... jeżeli te warunki zostaną zapewnione to macie kolejnego uczestnika :D

 

Jest szansa ze takie zawody staną się niejako tradycyjnym punktem programu w Łodzi motocyklowej :D podobnie jak Mikołaje na moto np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Procu że będą mogli, automatycznie poziom się podwyższy i będzie szansa rewanżu dla innych:)

 

Pozdrawiam i niech się wieść o Konkursie niesie wśród braci motocyklowej:)

 

Dostałem od jednego z forumowiczów kilka konkretnych pytań odnośnie konkursu i myślę że mogę również z wami się podzielić odpowiedziami na nie;)

 

 

 

-kiedy i jak należy wysłać zgłoszenie?

 

odnośnie zgłoszeń to będzie tak jak w poprzednim roku około miesiąca przed Konkursem utworzony na naszej stronie formularz zgłoszeniowy jak również w dniu konkursu przewidujemy rejestrację - o wszystkim będą informację na stronie;)

 

-co w wypadku gdy zgłosi się naprawdę duża liczba chętnych (już widzę że temat ma wzięcie)

 

ilość chętnych - naprawdę musiało by dużo ludu się zgłosić byśmy zamknęli rejestrację już przed rozpoczęciem Konkursu - ale myślę ze jesteśmy w stanie ok 100 osób ogarnąć:) jeżeli będzie jeszcze więcej to będzie decydować kolejność zgłoszeń on-line.

 

-czy są jakieś podziały na klasy?

 

tak będzie podział na klasy, zapewne na chopper, weteran, enduro oraz sport - odnośnie przydziału do poszczególnej klasy decydować będzie organizator na miejscu po oględzinach sprzętu:) oprócz poszczególnych klas będzie obowiązywać klasyfikacja generalna Konkursu... i tu zmiana jedna mianowicie zwycięzca klasyfikacji generalnej będzie uprawniony do odbioru nagrody tylko głównej mimo że wygrał by powiedzmy do tego jeszcze swoją klasę np. sport;) (chyba że wolał by nagrodę ze swojej klasy - wtedy zrzeka się z nagrody głównej na korzyść drugiej osoby w klasyfikacji generalnej...ale to w regulaminie będzie jasno i wyraźnie napisane)

 

?

 

 

oprócz toru wyznaczonego oponami (jak na filmiku z poprzedniego konkursu) jakie jeszcze zadania czekają na uczestników?

 

będą dwa tory sprawnościowe, i szeroko pojęta trasa na orientację w której będzie czekać na uczestników wiele zadań związanych z motoryzacją ale to niespodzianka. Oprócz w/w zadań przewidujemy na sam koniec parę luźnych nie wchodzących w zakres klasyfikacji generalnej zabaw tzw. zlotowych z drobnymi upominkami jako nagrody:)

 

-czy są jakieś dodatkowe wymagania odnośnie sprzętu/ubioru?

 

Tak są, mianowicie uczestnik musi posiadać kask + minimalną odzież ochronną, czyli nie przyjeżdżamy w dresach, krótkich spodenkach, klapkach i tym podobnych ubiorach. Do tego trzeba mieć sprawny motocykl z ważnym przeglądem oraz OC - sprawny to chyba wszyscy wiedzą jaki;)

 

-jaka cena wpisowego? (coś mi się gdzieś obiło że nie ma wpisowego ale jeśli byłoby chociażby symboliczne to można skołować jakieś fajne nagrody, no chyba że macie fajnych sponsorów::)

 

Więc tak: rok temu wpisowego nie było. impreza była całkowicie darmowa, w tym roku również będziemy się starali aby można było się fajnie pobawić za free ale zobaczymy jak na to będą patrzyć nasi szanowni sponsorzy. jeżeli będą mniej hojni to może być wpisowe parę zł ale nie będą to jakieś wielkie sumy.

 

Pozdro from Tazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...