Skocz do zawartości

Puma - kombinezony ze skory


Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz coś więcej na temat tego kombinezonu? bo chce go zamowić z DE, więc nie mam możliwości przymierzania ani oglądnięcia. Miękka skóra, czy slajdery solidne, jak ogólnie wykonanie i czy rzeczywiście wygląda tak jak na zdjęciach ?

 

Tazzman, a widziales wogole ten kombinezon ?

 

Mialem go w rekach i jakosc jest naprawde zajebista, z podanych przez Ciebie to chyba tylko Dainese moze dochodzic pulapu.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz coś więcej na temat tego kombinezonu? bo chce go zamowić z DE, więc nie mam możliwości przymierzania ani oglądnięcia. Miękka skóra, czy slajdery solidne, jak ogólnie wykonanie i czy rzeczywiście wygląda tak jak na zdjęciach ?

 

Co mam Ci napisac ? Kombi jest fajny i tyle. W bopisie masz protektory Dainese, podjedz do nich i obejzyj.

 

Chłopie nie wyobrażam sobie kupowania kombinezonu bez przymiarki. Każda firma ma inną rozmiarówkę.

A ty chcesz wydać lekką ręką 800Euro i nie zmierzyć.

Bogatemu wolno.

 

Yuby, w cywilizowanych krajach przysylaja Ci towar do domu, gdzie na spokojnie mozesz go sobie obejrzec i przymierzyc. Nie pasi to sie odsyla z powrotem i dostaje kase zpowrotem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądajłem wprawdzie tego kombinezonu, ale dysponując kwotą 800E zdecydowanie wolałbym Dainese Laguna Seca, gdzie masz protektory z tytanu (nie aluminium), garb, podszewkę 3D, a dodatkowo całość jest bez porównania ładniejsza oraz gustowna i nie wygląda jak skóra z Tarboru. Ale oczywiście de gustibus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze kombinezon jest zly. Twierdze tylko, ze wydajac tyle kasy kupilbym cos znanego.

Puma kilka lat temu dopiero wystartowala z rzeczami na moto. Buty ma ok. Ale kombi.... Ja wolalbym te 4 tys wydac na cos sprawdzonego.

 

Markowe kombi maja to do siebie, ze materialy sa tak dobrane ze nic sie nie pruje, naciaga etc. Mam alpine i po 3 sezonach i ponad 50 kkm przejechanych wtym kombi, wszystko wyglada swietnie.

Jezeli puma jakosciowo tez jest taka, to alleluja... Szkoda tylko kasy, zeby sprawdzac to na wlasnej skorze :)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze kombinezon jest zly. Twierdze tylko, ze wydajac tyle kasy kupilbym cos znanego.

Puma kilka lat temu dopiero wystartowala z rzeczami na moto. Buty ma ok. Ale kombi.... Ja wolalbym te 4 tys wydac na cos sprawdzonego.

 

Markowe kombi maja to do siebie, ze materialy sa tak dobrane ze nic sie nie pruje, naciaga etc. Mam alpine i po 3 sezonach i ponad 50 kkm przejechanych wtym kombi, wszystko wyglada swietnie.

Jezeli puma jakosciowo tez jest taka, to alleluja... Szkoda tylko kasy, zeby sprawdzac to na wlasnej skorze :)

 

Tazzman, tak miedzy nami, Puma jest ieznana ? Co Do Alpiny to moja mloda wlasnie wymienila ich dwa kombiaki. Mimo rozmiarowki niemieckiej ( ktora nie pokrywa sie z wloska ) kombi totalnie nie pasowal. Oczywiscie mozna powiedziec, ze mloda jest nierozmiarowa, pytanie tylko dlaczego kombiaki innych firm pasuja ?

 

Dla mnie osobiscie zakup skory za 800 € nie wchodzi absolutnie w gre, za ta kase daje uszyc na miare

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przymierzenie to tak jak wspomniałem wyżej, wysyłka z DE wiec zamawiam rozmiar 52 jeśli nie pasuje odsyłam i wysyłają mi inny rozmiar bądź zwrot gotówki bez podania przyczyny.

 

Na miejscu w moim mieście jest sklep dystrybuujący Dainese, więc sprawdzę model Laguna Sec. Koszt tego kombi to 3500 zł, więc minimalnie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cywiliowanych krajach, równierz w Polsce można wymienić.

 

generalnie jak na moje oko oni to tylko firmują a robi dainese. uważam że po przymiarce i dopasowaniu do siebie można go spokojnie kupić bo wygląda bardzo solidnie. mysle ze jest szansa ze dłużej pociągnie niż obecnie chińska alpina

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką Lagunę w zesżłorocznej kolorystyce (więcej czerwonego zamiast szarego) też w rozmiarze 52. Polecam kombika za b.dobrą jakość i komfort użytkowania. Jak dla mnie nie ma co się zastanawiać. Jeśli chodzi o wygląd to ta Puma wygląda przy Dainese szpetnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Czy on ma jakąś wypinaną podpinkę z kurtki?

 

Pozdr.

F.

 

to jest kombi do zapierda**nai a nie grzania się ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...