Skocz do zawartości

Buty metro


Rekomendowane odpowiedzi

wbij w woojka googell'a metro i zobacz co Ci wyskoczy, mi nie wyskoczylo nic, nie wiem skad wzial sie ten wynalazek ( forma sciagnieta z SIDI ). Nie kupowalbym.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbij w woojka googell'a metro i zobacz co Ci wyskoczy, mi nie wyskoczylo nic, nie wiem skad wzial sie ten wynalazek ( forma sciagnieta z SIDI ). Nie kupowalbym.

 

:crossy:

http://www.motocykl.net.pl/#/glowna/

A na dole strony glownej wybierz i przeczytaj tekst "przeciwdeszczowka czy membrana" tak nawiazaujac do tematu nieprzemakalnych butow i eksperymentow z wanna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dole strony glownej wybierz i przeczytaj tekst "przeciwdeszczowka czy membrana" tak nawiazaujac do tematu nieprzemakalnych butow i eksperymentow z wanna :D

 

przelacz nie na PL a cala siec :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zamierzałem kupić te buty. Sklep znajduje się 500m od mojego domu. Powiem tak. Na początku chciałem trochę przyoszczędzić na butach (myślałem że 1 lub 2 sezony i kupie jakieś lepsze) i obejrzałem chyba wszystkie możliwe w takich cenach. Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić za tą cenę, but w miarę wygodny, wygląda na dość dobrze wykonany (chociaż ktoś już wspomniał, że podeszwa się odkleiła...). Jednak do sezonu jeszcze trochę czasu i proponowałbym zebrać trochę więcej kasy i kupić coś lepszego. Kilka dni temu kupiłem sobie takie buty: http://www.bemotor.com.pl/towary.php?id_to...goria=47#srodek Nie jest to też jakaś wysoka półka, ale naprawdę są o niebo lepsze. Rożnicę czuć od razu. Przemyśl sprawę, do sezonu jeszcze masz czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej cos takiego??

http://moto.allegro.pl/item514280586_niebi...01_rozm_41.html

Sam w takich jezdze i jestem bardzo zadowolony...

Znalazlem tez sprzedawce ktory te buciki nowe ma po 300zl:)

No nie-nastepny...Chyba powinien powstac jakis przyklejony temat ze wyrobow "firmy" Nitro to nawet na dojazdy do pracy WSKa nie warto uzywac :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Kilka dni temu kupiłem sobie takie buty: http://www.bemotor.com.pl/towary.php?id_to...goria=47#srodek Nie jest to też jakaś wysoka półka,

 

Conajmniej srednia w skali swiatowej.

 

No nie-nastepny...Chyba powinien powstac jakis przyklejony temat ze wyrobow "firmy" Nitro to nawet na dojazdy do pracy WSKa nie warto uzywac :icon_rolleyes:

 

Zajc, a wiesz, ze tu sie z Toba zgodze :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nitro, można powiedzieć - buty jednosezonowe.

Taa, wytrzymaja jeden sezon o ile za duzo nie bedziesz jezdzil(mysle ze 10 tys to max ), raz w miesiacu oddasz je do naprawy na gwarancji i co jakis czas szewca odwiedzisz. Poza tym dosc rygorystycznym planem serwisowym to naprawde dobre buty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie dam sobie ręki uciąć, ale patrząc na nie od razu skojarzyłem, pseudo Sidi.

Zapomniałem napisać wczoraj - już wiem na 100%, że Metro wypuściło te buty jakieś 1,5 miesiąca temu. Wcześniej nie sprzedawali nawet testowo żadnych egzemplarzy.

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jako Metro są sprzedawane od 1,5 miesiąca, ale pod innymi markami są od dawna na rynku.

Wiem to, bo sam mam takie buty - tylko pod marką Outstars Force. Kupiłem je na wiosnę zeszłego roku.

Po dłuższej przerwie kupiłem moto, kompletowałem od nowa cały strój i na lepsze po prosu nie było wtedy kasy. Miały starczyć na sezon, a na następny (czyli ten) miały być Sidi, albo Alpiny.

Przejechałem w nich ponad 10.000 km, więc kilka słów na ich temat mogę napisać.

Na początku trochę uwierały ochraniacze kostek, jednak bardzo szybko but się "dopasował" do nogi i jest naprawdę nieźle. Śmiało mogę powiedzieć że są wygodne i choć noga jest odpowiednio usztywniona, da się też w nich chodzić. Co do zużycia, to po tych 10.000 nie widać, żeby coś się z nimi działo. Nic się nie pruje, nie pęka i nie odkleja. Jeździłem też kilka razy w deszczu i jak na razie nie przemiękły.

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się za tę kasę nic szczególnego i może dla tego jestem z nich na prawdę zadowolony.

Miałem kupić na ten sezon lepsze buty, kasa już nie jest problemem, ale jednak poczekam ze zmianą. Wyczyściłem je, wypastowałem i będę jeździł w nich dalej...(ciekawe ile wytrzymają)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...