Skocz do zawartości

Multistrada - opinie ,eksploatacja, pytania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie, ma ktoś foto miejsca mocowania   centralnej stopki do motocykla  i samej stopki i gdzie znajdują się bezpieczniki ?

 

Edytowane przez herni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCentralnej podstawki Multistrada 1000-1100 nie posiada. Są natomiast stojaki garażowe z przetyczką przez otwór osi tylnego koła. Bezpieczników już niestety nie pamiętam, ale czy nie tam gdzie  akumulator - tzn. lewy, przedni boczek?

Edytowane przez Geni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Geni napisał:

SCentralnej podstawki Multistrada 1000-1100 nie posiada. Są natomiast stojaki garażowe z przetyczką przez otwór osi tylnego koła. Bezpieczników już niestety nie pamiętam, ale czy nie tam gdzie  akumulator - tzn. lewy, przedni boczek?

jak nie posiada...?

ducati.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lib co dwa lata.

ludziska jezdza i po 30-40 do zmiany i co spooroo lt zmieniaja nic sie nie dzieje ale ... warto o to dbac bo jak sie cos stanie to zamiast 600pln za zmiene paskow zaplacisz 6tys lub wiecej za remont

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hello. Muszę zregenerować rozrusznik w MTS i przed rozebraniem podpiąłem sprzęt pod komputer. Wywaliło mi m.in błąd CPS - czujnik rozumiem, że jest 3-pinowy, taki jak w grupie FCA - kod 55187333?

Kolejna kwestia, to mam białą świecę na poziomym cylindrze - czy może mi ktoś powiedzieć o specyficznych miejscach,  w których mam szukać lewego powietrza? Wszystko w motocyklu jest stockowe, świece irydowe ngk. Czy może to jest powiązane z CPS i dopóki tego nie ogarnę, to nie warto się tym zajmować? Z objawów - mam wyraźnie mniejsza moc maksymalną  - moto mi leci nie więcej jak 185km/h wg GPS.  Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.09.2019 o 15:40, Croowab napisał:

Lib co dwa lata.

ludziska jezdza i po 30-40 do zmiany i co spooroo lt zmieniaja nic sie nie dzieje ale ... warto o to dbac bo jak sie cos stanie to zamiast 600pln za zmiene paskow zaplacisz 6tys lub wiecej za remont

a jakieś tam napinacze tez sie wymienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...