Skocz do zawartości

Multistrada - opinie ,eksploatacja, pytania itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Co koledzy na to : http://www2.solomoto.es/fotos/69/Ducati2010.jpg widok pozaklejanych jeżdżących prototytpów wskazuje ze to będzie bardzo zbliżone do rzeczywistości

 

Jeśli tak ma wyglądać nowa multistrada to jest o niebo ładniejsza od obecnej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chopy dajcie se na wstrzym bo tu więcej jest o VFR niż multi... :icon_evil:

Racja; co do multistrady czy doswiadczenia wziete z jazdy sportem moge wykorzystac jezdzac tym moto.Multi jest ciekawym rozwiazaniem i trzeba bedzie sie wreszcie decydowac na konkretny model DUCATI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - doświadczenie z każdego motocykla się przyda.

Natomiast zupełnie nie polecam Multistrady osobom bez doświadczenia.

Sponiewiera, przestraszy i tyle będzie tej zabawy.

Natomiast, jak się szukało motocykla wygodnego, dynamicznego i pod pewnymi względami wymagającego, to jest to strzał w dychę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geni kolega Gregi pewnie myśli o Multi 1200, a to już wymaga rozsądku...

Generalnie Multi chłodzona powietrzem na suchym sprzęgle jakoś lepiej mi pasuje, bez tych całych komputerowych cudów na patyku, lepiejesza wychodzi akcja/reakcja jeździec - motocykl... no i silnik dużo ładniejszy niż cieczowy...

Jak się przejechałem Multi, to się zdziwiłem, przy odrobinie dobrej woli i umięjętności sprzęt prawie stunterski, na asfalcie jak na enduraku zawróciłem Multi na jednej nodze :icon_eek: , sprzęt poręczny i wygodny, a przy tym przy odrobinie wiedzy i zakupie właściwego vdsts-a, można wsio samemu robić - ale dotyczy do wielu Ducati...

Przy oględzinach, należy przyjrzeć się okolicom główki ramy i to wszystko...Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...